Jump to content

Vanaf maandag 2 december wordt de ochtendshow Ekdom in de Morgen op Radio Veronica met een extra uur uitgebreid. Het programma, gepresenteerd door Gerard Ekdom, zal voortaan te beluisteren zijn van 06:00 tot 10:00 uur. De verlenging biedt luisteraars een nieuwe invulling voor de start van de werkdag met het 'Rondje van de zaak'.


Het extra uur van de ochtendshow geeft bedrijven de kans om dagelijks een muzikale bijdrage te leveren. In Rondje van de Zaak bepaalt een geselecteerd bedrijf de muziek die in het laatste uur van het programma wordt gedraaid. Bedrijven kunnen zich aanmelden via de website van Radio Veronica.


De uitbreiding van Ekdom in de Morgen heeft gevolgen voor de rest van de programmering. Goud van Oud met Marisa Heutink schuift door naar 10:00 tot 12:00 uur, waarna de lunchshow van Sander Hoogendoorn volgt. Het programma De Bonanza met Rob Stenders blijft te horen van 14:00 tot 16:00 uur. De middag wordt afgesloten door Wouter van der Goes en Frank van ’t Hof met Wout & Frank van 16:00 tot 19:00 uur.


Gerard Ekdom presenteert sinds september dagelijks zijn ochtendshow op Radio Veronica. Naast deze uitbreiding blijft hij op vrijdag samen met Rob Stenders te horen in het programma Stenders & Ekdom.


Afbeelding: Gerard Ekdom met 'Rondje van de zaak (foto Radio Veronica)

3 Comments

Recommended Comments

Patrick Kicken had het al gezegt dit moet tot 10 uur

Helmut

Leden

Ja dat heeft hij geschreven maar dit is een truc nu. Vooraf opgenomen en gevoicetrackt denk ik.

rauhfaser

Leden

Toen het Gerard nog écht kon schelen, heeft hij alles op alles gezet om van die verrotte Arbeidsvitaminen af te komen. 

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.