Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Twee-in-één top 40

Featured Replies

Geplaatst

Tot en met nummer 14 werd de top 40 van 12 juni 1965 gedraaid en vanaf 14 gaan we naadloos over in de top 40 van 19 juni 1965. Wel jammer van die zes binnenkomers die we daardoor niet hebben kunnen luisteren. Volgende week beter zullen we maar rekenen. Vorige week hadden we zelfs helemaal geen top 40, internationale hits en tips uit 1965. Ook de uitzending van Goud van Out kwam me al heel bekend voor.

Dat kan gebeuren als je wekelijks 192 aanzet. Het is en blijft leuk om naar te luisteren, maar er gaat nog wel eens wat fout.

Geplaatst

Dat noemen ze een bandenwissel. Denk ik, weet ook niet. Maar niet getreurd, woensdag de herkansing. En beide uren staan in de enig echte juiste vorm al vanaf vrijdag online voor de leden van Norderney. Op de nieuwspagina of zo. Kortom, we blijven het toch proberen :)

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.