Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

[Uitzoek] Sebastiaan Peters - 19tig show

Featured Replies

Geplaatst

Een echte datum is er niet uit te halen maar deze is in ieder geval van voor 1 november 1979 want er zit een reklame voor een boksgala in wat 1 november zou plaats vinden.

bewerkt door PowerMusic

  • 2 weeks later...
Geplaatst
17 uur geleden zei Vincent:

Deze  zijn  hetzelfde als de eerste alleen langer de Wiz Stars staan op nummer 1 in de Belgische Nationale Hitparade en dat was tussen 21 oktober en 4 november. Jammer dat de lijsten niet helemaal compleet zijn! Meer kan ik er niet van bakken!

bewerkt door PowerMusic

Geplaatst
  • Auteur

Deze opnames hadden als datum 28-10-1979. Die dag was het de bedoeling om de Belgische Nationale Hitparade uit te zenden. De studio opnames zijn bewaard gebleven en Sebastiaan Peters noemt tot vervelens toe de datum in de uitzending. Dit is de uitgewerkte lijst:

 

https://radiopedia.nl/wiki/Belgische_Nationale_Hitparade_van_28_oktober_1979

 

Dan zijn er deze twee opnames van de 19tig show. Die zouden dan aansluiten uitgezonden moeten worden?  Vijf uur achter elkaar Sebastiaan? Vandaar mijn twijfel over de 28e. 

 

Ik zet ze op oktober 1979, zoder dag. Lijkt erop dat dit programma, net als de BNH, niet de MV heeft bereikt. 

 

En om de verwarring compleet te maken heb ik gisteren nog een opname geplaatat die wel is uitgezonden op die dag:

 

 

 

 

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.