Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst
  • Populair bericht

In 1979 kon je in diverse Hi-Fi winkels in Eindhoven Shamrock 041 banden kopen als pakket van 10 stuks voor 50 gulden, in 1979 heb ik er toen ook een hoop gekocht, zo'n 30 banden in totaal, Shamrock heeft een slechte naam maar nu, in 2025, draaien nog 28 van deze tapes probleemloos, na 46 jaar (!!!) met prima geluidskwaliteit, slecht 2 stuks moest ik "bakken" om ze te redden. De volgende opname komt dan ook van zo'n Shamrock 041 band (in lichtgroen doosje), door mijzelf opgenomen in Geldrop. Ontvanger was mijn Greatz Page portable en de recorder was mijn Revox A77 die ik in 1975 voor 1648 gulden (een rib uit mijn lijf!!!!) had gekocht. Ik heb de opname net gedigitaliseerd, ik doe dat met de Revox (still going strong) en een Denon DN 500R USB recorder, je hoort dus een directe kopie van de originele tape.

Het gaat om Radio Mi Amigo vanaf de Magdalena op 7 Augustus 1979 toen ze weer terug in de lucht kwamen, Hans Knot schrijft erover op pagina 43 van zijn boek "De historie van Radio Mi Amigo - Deel-5 Een veel te snelle herstart".

Radio Mi Amigo - 7 Augustus 1979 - 17:04-18:01 uur - "Stuurboord" - Ben van Praag, Ferry Eden en Erik Mess (die net aan boord was)

pixeldrain
No image preview

Mi Amigo 1979-08-07 1705-1802 Terug in de lucht.mp3

This file has been shared with you on pixeldrain

Groetjes

Henk Kruize

shamrock green light.jpg

Denon DN-500R SD-USB-recorder.jpg

Geplaatst

Ik zie dat ik dit uur al in mijn archief heb dus het is al eens eerder aangeboden, maar de geluidskwaliteit van jouw opname is wel beter. Bedankt!

  • 2 weeks later...
Geplaatst

Bedankt Henk voor het digitaliseren van je eigen Mi Amigo 272 opname...

Klinkt heerlijk... (beter als wat er hedentendage op het apparaat is)...

Groet, Michel...

bewerkt door Chell
Tekstcorrectie...

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Antwoord op deze discussie...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.