Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Veronica filler door het Metropole Orkest

Featured Replies

Geplaatst

Eén van de fills uit een Veronica-jinglepakket gemaakt door het Metropole Orkest, Gewoon, omdat 'ie mooi is. Later deze week meer Metro..

http://snd.sc/OEDa7V

Groeten Simon

Geplaatst

Zo zie je maar weer hoe smaken verschillen.

Ik vind een aantal van de Pim Koopman-jingles uit een doosje veel beter, jij noemde dat een van de slechtste pakketten.

Geplaatst

Yep, over smaak valt niet te twisten.

Overigens vind ik dat PK pakket niet slecht omdat het "uit een doosje" komt. Ik kan 5 pakketten-uit-een-doosje opnoemen die ik beter vind dan jingles opgenomen met een orkest. Ik vind PK niet goed (dat klinkt aardiger dan slecht) omdat het merendeel van de jingles ongeschikt is voor radio-gebruik: lang, bijna geen transitions en vreemde eindes.

De eerlijkheid gebiedt mij te zeggen dat het Metropole-pakket om diezelfde redenen eigenlijk ook niet goed is. Maar qua sound, compositie en zang wint de Metro het van PK.. in mijn subjectieve oren.

Dit is een alternatieve mix van één van de fills uit.. PK. Een fill die ik wel goed vind. Ook één van de weinige jingles uit dit pakket die op Radio 3 zijn gebruikt..

http://snd.sc/OIEab2

Simon

Geplaatst

Misschien zitten we dan toch nog op één lijn. Ik vind deze fill namenlijk heel goed (in de "gitaar"versie). Ook de winterfill die eveneens op 3 is gebruikt vind ik erg mooi.

En ik ben het met je eens dat er veel onbruikbaars in het PK-pakket zit.

Maar : is dat niet altijd zo ?

Ik heb Wessel van Diepen ooit in de studio horen klagen over een naamjingle uit een nieuw pakket. Behalve op dat moment in de studio, heb ik die jingle ook nooit meer gehoord.

Tot slot maak ik nog even van de gelegenheid gebruik om je te danken voor het aanbieden van deze "jeugdherrineringen".

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.