Geplaatst 8 november 20169 jr. Sir Jimmy Young, één van de oorspronkelijke BBC Radio One Deejays in 1967 is op 95 jarige leeftijd overleden. http://www.gloucestershirelive.co.uk/cinderford-s-sir-jimmy-young-dies-aged-95/story-29875510-detail/story.html Hier twee x een half uur Jimmy Young op BBC Radio One tijdens kerst 1971. Aan het begin van de eerste opname nog een stukje tweespraak met Tony Blackburn zoals in "die tijd" gebruikelijk was. http://www29.zippyshare.com/v/VGrS6y94/file.html http://www15.zippyshare.com/v/8LPvWUiS/file.html Paul de Haan.
Geplaatst 8 november 20169 jr. Mooie fragmenten, bedankt. Hij begon dus als DJ toen hij al 46 was! 8 november 20169 jr. bewerkt door Sylvester
Geplaatst 8 november 20169 jr. Had naast deejaywerk voor de BBC en Luxemburg ,ook al voor 1967, een loopbaan als zanger van balads. Maar ik zou geen elpee van zijn all time greatest kopen. de ochtendshow op BBC Radio One/Two werd buitengewoon populair.
Geplaatst 8 november 20169 jr. Ik las een tweet van Johnny Walker erover en snapte de inhoud niet. Nu wel , maar niet de vind ik leuk geklikt.. Bedankt voor het beschikbaarstellen.
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.