Geplaatst 1 uur geleden1 u. Ik ben op zoek naar het muziekstukje dat hier wordt gebruikt. Herkent iemand dit? Deze inhoud is verborgen. Meld je aan of registreer om deze te bekijken. Aanmelden of Registreren VOO-H3-19770401-1903-2000-LexHarding-100000LedenLexHarding
Geplaatst 57 minuten geleden57 min. Yes Harm, je bent net iets sneller als ik William B. Tanner - SOB - Lonesome Harmonica. Maar er zit nog een riedeltje voor denk dat Vincent dat bedoeld! 53 minuten geleden53 min. bewerkt door PowerMusic
Geplaatst 40 minuten geleden40 min. Auteur Het riedeltje had ik niet gehoord, maar dank voor de oplossing.
Geplaatst 19 minuten geleden19 min. 17 minuten geleden zei Vincent:Het riedeltje had ik niet gehoord, maar dank voor de oplossing.Waarschijnlijk komt dat door de lage bitrate duurt maar 3sec en zit aan. het begin. ik vermoed dat dat ook een sob track is.
Doe mee aan het gesprek
Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.