Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

mijn eerste e-boek gepubliceerd!

Featured Replies

Geplaatst

Sinds 1999 woon ik in Flevoland. Mijn vrouw en ik besloten toen een huis te kopen in Almere. Op dat moment woonden wij nog aan de andere kant van het Gooimeer; in Huizen.

In eerste instantie verliep het allemaal soepel maar plotseling begonnen de problemen met het verkrijgen van de hypotheek. Marian werkte op het hoofdkantoor van de bank waar die hypotheek was aangevraagd en zij kon dus soepel en snel op nieuwe ontwikkelingen reageren, maar ik werkte in die tijd thuis en zat me te verbijten over de problemen en tegenslagen.

Op een gegeven moment ging ik mijn frustraties van me afschrijven in een nogal humoristische, dagelijkse e-mail aan wat vrienden en bekenden. Dat gaf me zoveel lol dat ik uiteindelijk besloot het in diezelfde stijl uit te bouwen tot 'Het Hele Verhaal'.

'Ons Koppel en het Gevecht om het Koophuis' noemde ik het. Een geprinte versie circuleerde een hele tijd onder collega's en vrienden. Als omslagontwerp gebruikte ik de verhuiskaart die ik destijds had gemaakt.

Nu, in het tijdperk van de e-readers, leek het me best leuk om dat verhaal als e-boek uit te brengen. Afgelopen week is het gepubliceerd via Smashwords. Die heeft het nu op de eigen site beschikbaar en binnenkort zal het ook via de Apple iBookstore, Barnes & Noble, Amazon enzovoort in alle formats verkrijgbaar zijn. Uiteraard voor een zeer lage prijs, want dat kun je je veroorloven met e-books. Dit is, per slot van rekening, gewoon een grappig projectje en geen broodwinning.

Vanzelfsprekend kun je, net als in de boekenwinkel, een stuk lezen om te zien of het je wat lijkt. https://www.smashwords.com/books/view/244250#download

Tis maar een tip: misschien spreekt de humor je aan. In dat geval: veel plezier!

Geplaatst

Allereerst natuurlijk gefeliciteerd!

Even een stukje gelezen.

Niet echt mijn ding, moet ik je zeggen. Maar.. Wel met humor en leuke woordspelingen ( "Vereniging van eigenaarlingen").

Ik denk dat er voldoende liefhebbers voor te vinden zijn. Tenslotte ben ik destijds bij "Kameleon Ahoy" blijven hangen, dus wat doet mijn mening ertoe? ;)

Ik wens je een succesvol schrijversbestaan!!

Geplaatst
  • Auteur

Ik wens je een succesvol schrijversbestaan!!

Dank!

Ik ben met nog heel iets anders bezig voor een tweede boek. Gaat nog wel even duren, maar als het zover is, laat ik dat uiteraard weten.

Hoi.

Geplaatst

Ik heb even gekeken, maar werd gek van het vreemde hoofdletter gebruik.

Groet Hans

Geplaatst
  • Auteur

Als taalpurist moet ik me aansluiten bij de opmerking van Hans, René. Het leest niet lekker zo.

Groet,

Martin

De schrijfwijze is onderdeel van de humor. Als die je niet aanspreekt, houdt het uiteraard op.

Geplaatst

De schrijfwijze is onderdeel van de humor. Als die je niet aanspreekt, houdt het uiteraard op.

Da's duidelijke taal, René. Zoveel mensen, zoveel wensen! Jammer voor mij, want het feit dat je je beslommeringen van je af schrijft, spreekt mij zeer aan. Daar ben ikzelf ook een kei in. Werkt heerlijk relativerend!

Martin

Geplaatst

Daar kan ik me wel in verplaatsen, voor jezelf is dat duidelijk. Als je iets voor jezelf opschrijft is daar ook niets mis mee, echter als je het in een boek zet en je verwacht ook andere die het gaan lezen, dan is het net of je bezoek krijgt en daarvoor je huis opruimt :-) Ik persoonlijk heb grote moeite om dit zo te lezen.

Maar andere denken daar misschien heel anders over!

Groet Hans

Geplaatst
  • Auteur

Ik persoonlijk heb grote moeite om dit zo te lezen. Maar andere denken daar misschien heel anders over!

Groet Hans

Kan hoor, geen idee. De tijd zal het leren. Ik vind het ook wel een uitdaging om te proberen door ander gebruik van de geschreven taal een bepaald effect te bereiken. Dat zal bij de één goed aankomen en bij de ander niet. Dat is natuurlijk al net zo verschillend als humor op zich: waar de één schatert, moet de ander alleen maar glimlachen.

Hoi.

  • 1 month later...
Geplaatst
  • Auteur

Het kan wonderlijk lopen. Ik had mijn e-boek nog maar enkele dagen 'staan' toen een Nederlandse uitgever aangaf het als boekje (en als e-boek) te willen uitbrengen!

Eigen publicatie dus teruggetrokken en een contract aangegaan met die uitgever.

Inmiddels worden de laatste voorbereidingen getroffen en zo rond de jaarwisseling verschijnt Ons Koppel en het Gevecht om het Koophuis. (http://www.freemusketeers.nl/index.php/pagina/boeken/aktie/details/boek/3488/ons-koppel-en-het-gevecht-om-het-koophuis.html)

Erg leuk!

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.