Geplaatst 12 december 201410 jr. Een feest der herkenning dit 20 minuten durend klankbeeld over AFN Europe en Munich, alle bekende items komen voorbij zoals ik ze toen ook beluisterde. Zelfs de legendarische Frase of the day. Alhoewel, in deze zit een vertaalfoutje, wie valt het ook op? Ben benieuwd. De opnames zijn gemaakt door Wofgang Kreh, hartelijk dank hiervoor. Ik heb ze achter elkaar gezet. Voor zijn site zie http://www.bobfm.de/afn_files.html Hier is het klankbeeld, een must for all AFNers. http://www59.zippyshare.com/v/402490/file.html Paul de Haan.
Geplaatst 12 december 201410 jr. Ja mooi, ik heb het ook in mijn anorak koffertje met nostalgische items, dit was een omslag van een AFN magazine als ik me niet vergis.Alle lijntjes staan er op , mooi overzicht van alle key stations in W Duitsland en de kleinere steunzenders die aan zo'n lokale hingen. Paul de Haan.
Geplaatst 12 december 201410 jr. Ja klopt Paul. Uit een magazine, ik ben begonnen het te scannen, maar er ligt nog zoveel........... Rob Out zou zeggen;"ik heb er de tijd niet meer voor........" ( 31 augustus 1974 17.58 uur ) Juul
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.