Geplaatst 31 januari 201510 jr. Wat is er gebeurt met Syvain Tack na Radio Mi Amigo en Playa de Aro? Is het waar dat hij cocaïne gesmokkeld heeft? Heeft hij een gevangenisstraf uitgezeten? Al deze zaken komen ter sprake in dit 25 minuten durende interview van Mike Verdrengh met Sylvian van dinsdag 26-08-1986. Ook dit weer een tape uit het archief van Martin vd Ven.
Geplaatst 31 januari 201510 jr. Dag Alex, Dank voor deze video. Volgens mij is de uitzenddatum: Dinsdag 26 08 1986. Grt Marnik
Geplaatst 31 januari 201510 jr. Dag Alex, Eigenlijk gewoon via Google (Sylvain Tack in gesprek met Mike)en dan ben ik terecht gekomen bij radiodagblad nl. Dan kwam ik bij mi amigo Superfan Albrecht De Groeve en daar kon ik dat lezen. Grt Marnik
Geplaatst 1 februari 201510 jr. Bovenstaande nog even nagezocht: Avrobode 26-8-1986: 20.25-21.40 Mike - Praatprogramma, met als gastheer Mike Verdrengh. Deze uitzending komt rechtstreeks uit Ontmoetingscentrum Scharpoord te Knokke-Heist. Gasten zijn onder meer: Terry van Ginderen, de eerste omroepster van de Vlaamse televisie; Sylvain Tack, wafelbakker en destijds eigenaar van het vanuit Sapnje opererende piraten-radiostation Mi Amigo; showman Paul Severs.
Geplaatst 2 februari 201510 jr. Voordat ik dit artikeltje opzocht, dacht ik uit mijn hoofd dat het om het programma "Met Mike in Zee" zou gaan. Onder deze naam bleek echter de 2 jaren daarvoor te zijn zijn uitgezonden. Omdat ik deze programmanaam nog weet (en er verder nooit naar keek) moet er haast wel een keer eerder aan de zeezenders aandacht zijn besteed in Met Mike in Zee. Weet iemand wat dit dan geweest zou kunnen zijn???
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.