Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Radio Contact - 14-04-2001 - 1400-1700 - Top 40

Featured Replies

Geplaatst

he dat is raar normaal was het de super 50 op contact geweldig heb je nog van deze airchecks altijd welkom

Geplaatst

Wat het ook kan zijn dat is, contact had veel kleine stations in de steden opgekocht en niet alle programma's was het zelfde als in brussel waar de hoofdzetel was. Dus de lokale zenders hadden een beetje ruimte om eigen creatief te zijn. Als je kijkt naar het aantal zenders dat ze hadden het was enorm. 

GEERT.png

Geplaatst

Ik heb ze natuurlijk nooit allemaal beluisterd, maar de meesten draaiden gewoon de Super Top 50. We kregen lijsten met ook de spreeks die we moesten doen. Die heb ik nog ergens liggen. Ik zal ze eens opzoeken en een scan plaatsen. Platen kregen we op CD-ROM.

Daarnaast kregen we snelstartcassettes met de Top 10-montage, de verdwenen platen etc.

Zal eens kijken of ik daar ook nog wat van heb liggen, vast wel...

 

Geplaatst

geweldig ik heb ze nog maar 5 minuten beluisterd, ben bezig oude keuken aan het afbreken, maar kun je mij zeggen bij welke contact je hebt gewerkt? Ik woon rond de rand rond brussel hier konden we luisteren naar contact vlaams brabant met heel goeie dj's. Als ik naar ons appartement aan de kust ging vroeger, dan ging ik soms wel eens naar oostende daar waren andere dj's. Nu met verschillende technology kunt ge veel synchroon laten werken op verschillende stations en op de basis als laten voicetracken en dan alles doorsturen naar alle kleine stations maar eind jaren 80 en begin jaren 90 ging dat nog niet.

Geplaatst

Radio Grensland in Kinrooi, GRK in Genk en RMC in Maasmechelen.

Kwam ook regelmatig langs in St. Truiden, Eupen, Hasselt, Tongeren en Bilzen.

Geplaatst

ha ja, GRK bestaat nog luister soms ernaar. ik vind het fantastisch dat we nu kunnen luisteren naar stations over heel de wereld via internet. Vroeger moest ge nogal wat doen om naar radiostations te luisteren buiten uw eigenstreek. Ik ken iemand die ging naar nederland om 538 op te nemen of via wereld ontvanger

Geplaatst

Ik kon de nodige "lokale radio's" uit Vlaanderen in Nederland beluisteren, "een beetje" buiten hun uitzendgebied.

Hedetendage "100,5 Das Hitradio", de lokale zender uit Eupen, in heel Nederlands Limburg, een gedeelte in Brabant en zowat geheel Nordrhein-Westfalen.

Leuke zender, dat wel.

Geplaatst

h leuke stations. Ik ben nogal een grote jingle freak en zeker als er alfred Lagarde in voor komt. Vroeger zijden mijn ouders dat ik maar alles opnam voor maar op te nemen; maar ik deed dat om er de jingles uit te halen. Die van contact waren geweldig. Heb je nog airchecks van contact?

Geplaatst
4 minuten geleden zei manie:

Heb je nog airchecks van contact?

Sowieso van mezelf, maar die ga ik niet delen...

Heb nog veel op cassette, maar dan moet je toch nog (enige maanden) geduld hebben voor ik dat ga digitaliseren.

Maar als er interesse voor is gooi ik het in ieder geval niet weg. (Had ik anders wel gedaan).

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.