Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Tom en "collega's"

Featured Replies

Geplaatst

Ik heb vandaag maar de verschillende nieuwsbronnen gelezen n.a.v. het overlijden van Tom Mulder. We wisten al een aantal dagen dat het er aan zat te komen.

En, je kon er op wachten, vele inmiddels bekende d.j.'s  zijn "geschokt". Superlatieven komen ze te kort.

Noem de heren allemaal maar op, Giel Beelen, Michiel Veenstra, Jeroen Kijk in de Vegte etc. etc. Ze hebben nog net niet met Tom bij Veronica de zeezender gewerkt.

Als ik dat soort reacties  lees denk ik, "sodemieter op" ( sorry), waar waren jullie dan nadat Tom in 2004 getroffen werd door een hersenbloeding?

Ik weet van mijzelf waar ik was al die jaren en ook dat Lex Harding en Erik de Zwart er wel waren. Maar al die "plastic people" zoals ik hier boven schreef.........

Dit schrijf ik maar omdat ik wel weet dat Tom gezegd zou hebben; "Goed zo".

 

Ik heb vele jaren met Tom gewerkt, eerst bij Veronica, hij kwam binnen onder z'n arm een band met USA jingles en zei; "draai maar veel jingles", en na Veronica vroeg hij mij bij de TROS. Jonge, jonge wat hebben wij samen met de NOS technici in de studio zitten te monteren aan POSTER, soms dagenlang voor een uur uitzending. En ja, Tom was niet de makkelijkste, je moest hem kennen. Ook ik heb wel bonje met hem gehad. Zelfs een paar jaar geleden nog. Maar altijd kwam het wel weer goed.

Daarom bewaren wij, een paar oud Veronica collega's een mooie herinnering aan onze lunch, door Ad Bouman geregeld in Loosdrecht ( Ad, "ik ga Tom wel effe ophalen thuis",).

En dan nog 1 keer die mooie foto.

 

Het werd helaas de laatste.

 

Wij blijven Tom herinneren als één van de beter d.j.'s bij Veronica de zeezender.

 

 

 

 

screen 135.jpg

screen 134.jpg

bewerkt door Juul

Geplaatst
56 minuten geleden zei Juul:

Ik heb vandaag maar de verschillende nieuwsbronnen gelezen n.a.v. het overlijden van Tom Mulder. We wisten al een aantal dagen dat het er aan zat te komen.

En, je kon er op wachten, vele inmiddels bekende d.j.'s  zijn "geschokt". Superlatieven komen ze te kort.

Noem de heren allemaal maar op, Giel Beelen

Bron: Radio.nl

 

image.jpeg.940aee067adbc9c707c5219bacf35755.jpeg

56 minuten geleden zei Juul:

 

 

 

 

screen 135.jpg

screen 134.jpg

 

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.