Jump to content

Featured Replies

Posted

Hier in Nijmegen een heel sterk signaal op 594 kHz met muziek van Caroline flashback. Ik weet niet wie dit in de lucht heeft gezet, moet of behoorlijk sterk zijn of hier relatief dichtbij. Ook op webSDR in Rotterdam te horen.

Zal niet legaal zijn? maar wel mijn complimenten!

 

Groet,

Andries

  • Author

Het was een hele verrassing om buiten de LPAM frequenties ineens zo'n professioneel klinkend en vooral sterk signaal te horen. 594 kHz is overigens een hele goede frequentiekeuze: al jaren een heel stil plekje op de MG, ook 's avonds. Zou een ideale LPAM frequentie zijn. Ik kreeg een beetje het zeezendergevoel uit de jaren zestig terug: je zette toen de radio aan en er was met wat geluk ineens weer iets nieuws te horen.

Toch een leuke middag gehad: ik was een radio aan het testen en toen ineens dit. Sinterklaas bedankt, hi

Groet,

Andries

-

vor 16 Stunden schrieb Vincent:

Inmiddels staat hij weer online. En vrij snel na de melding hier ging de 594 uit.

De operator achter dit station heeft ook een tijdje geleden hier op het forum iets geschreven. De zender staat vaak s'nachts aan. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.