Posted July 31, 201212 yr Hier een aircheck van Nova Radio Den Haag. Het is niet Nova Classic Rock maar een andere Nova, die volgens mij begin jaren 90 uitzond vanuit de vd Veldenstraat in Den Haag. DJ Knut draait de platen aan elkaar. Veel luisterplezier: http://www.mijnbestand.nl/Bestand-XHHZ3DJ8GK8V.mp3
October 24, 201212 yr Zowel in de 80s als in de 90s was Nova Classic Rock (radio) actief in Den Haag. In de 90s een samenwerking met Hofstad, dacht ik. Zelfs nu zijn ze nog actief op internet.
October 24, 201212 yr Author Zowel in de 80s als in de 90s was Nova Classic Rock (radio) actief in Den Haag. In de 90s een samenwerking met Hofstad, dacht ik. Zelfs nu zijn ze nog actief op internet. Klopt alleen was de opname die hier te downloaden was niet van Nova Classic Rock. De muziek die gedraaid werd was namelijk alles behalve rock. :-) Dit was toch een andere Nova. Wellicht een voorloper van Nova Classic Rock en draaide men toen nog andere muziek?
November 9, 201212 yr Deze Nova (met Top 40 muziek) was de voorloper van Radio Baccara en later is John (de R.) doorgegaan met HitRadio Centraal Den Haag en heeft niets van doen met Nova Classic Rock 98.5
November 9, 201212 yr en later is John (de R.) doorgegaan met HitRadio Centraal Den Haag en heeft niets van doen met Nova Classic Rock 98.5 Maar wie stond er dan aan het roer bij Radio Centraal van pakweg 1990 tot 1995 ( dus na de jaren 70/80 periode van Rob Candy) ? De periode dat er min of meer een soort van gouwe ouwe format werd gebruikt. Robin
November 9, 201212 yr John (de R.) was de drijvende kracht achter HitRadio Centraal 92.2, dit heeft gedraaid in de periode 1991 - 1999, tot 1993 werd er een soort gouwe ouwe format gebruikt en later meer Top 40 / Eurohouse waarbij ook de USA jingles werden geintroduceerd, heb er zelf nog wat uurtjes nonstop gemaakt en wat hand en span diensten verricht.
November 10, 201212 yr Author John (de R.) was de drijvende kracht achter HitRadio Centraal 92.2, dit heeft gedraaid in de periode 1991 - 1999, tot 1993 werd er een soort gouwe ouwe format gebruikt en later meer Top 40 / Eurohouse waarbij ook de USA jingles werden geintroduceerd, heb er zelf nog wat uurtjes nonstop gemaakt en wat hand en span diensten verricht. Heb er altijd met heel veel plezier naar geluisterd. Dankzij Centraal ben ik zelf ook een keer overgestapt op jingles van The Budman. Ik hoorde ze op 92.2 en besloot voor mezelf ook een kleine bestelling te plaatsen bij hem. Ben 1x op de koffie geweest bij John. Boeiend om naar zijn verhalen te luisteren en schitterend om die Harry daar in levende lijve te zien. :-) Ik heb zelf later iets gedaan voor Radio Contact van Maurice. Die moet je dan ook wel kennen Leo?
November 10, 201212 yr Vanaf 1998 heb ik het niet zo erg meer kunnen volgen, vanaf dat jaar was ik meer in de USA dan in Nederland, maar Maurice ja natuurlijk die draait nu sinds een aantal maanden op Free Radio Rotterdam op de Zaterdagmiddag tussen 15.00 en 17.00 uur. Trouwens die Harry zijn we op wezen halen in een bestelbus bij een boer ergens achteraf in Twente. John, Maurice en ondergetekende deze stond gestald in een schuur met daarnaast nog een bijpassende eindtrap van 10kW en dummyload, deze hebben we toch maar laten staan :-)
November 10, 201212 yr Author Vanaf 1998 heb ik het niet zo erg meer kunnen volgen, vanaf dat jaar was ik meer in de USA dan in Nederland, maar Maurice ja natuurlijk die draait nu sinds een aantal maanden op Free Radio Rotterdam op de Zaterdagmiddag tussen 15.00 en 17.00 uur. Trouwens die Harry zijn we op wezen halen in een bestelbus bij een boer ergens achteraf in Twente. John, Maurice en ondergetekende deze stond gestald in een schuur met daarnaast nog een bijpassende eindtrap van 10kW en dummyload, deze hebben we toch maar laten staan :-) Leuk om te lezen. Dat waren nog eens tijden en signalen. Met de auto naar Renesse en bijna heel de weg Centraal op de radio! :-) Ik zit op dit moment te luisteren naar Maurice op FRR. Ik mis toch een ethersignaaltje ;-)
November 12, 201212 yr die harrie's werden die niet gehaald bij Tjebbe Ypma van de gelijknamige dump zaak in Veendam of bij die duitser Horst uit Oude Pekela ( hoka elektronics? ) heb daar in die tijd vele harrie's zien staan namelijk.
November 13, 201212 yr Author In een mapje met uit te zoeken bestanden kwam ik nog wat foto's tegen van Nova Classic Rock 98.5 Den Haag. Hier te downloaden: http://www39.zippyshare.com/v/65017051/file.html De bron is mij niet bekend trouwens.
November 15, 201212 yr Vind ik leuk:-) De "Harry" van Centraal werd gekocht bij Paradise te Heerde en deze zender was gestald bij een boer in het weide land (niet ver er vandaan) Misschien dat Hofstad in de vroege jaren 80 zijn Harry's er vandaan haalde, een groot verschil tussen de Harry's van Hofstad was dat dit omgebouwde luchtvaartzenders waren en die van Centraal een overcomplete omroepzender.
November 20, 201212 yr Ik vond nog een drietal cassettebandjes met opnames van Nova Den Haag. Ze komen allemaal uit 1990, denk ik. Er was er maar eentje waar september op stond geschreven. Verder weet ik er niks van, behalve dat er veel mooie italo's te horen zijn Dit is de eerste. Een kort stukje van een kwartier: http://www.mediafire.com/?e42am3dteh2cnn2 Dan een uurtje uit sept 1990: http://www.mediafire.com/?sar1t2dq23t16fd En de laatste duurt ook een uur maar er staat geen datum op: http://www.mediafire.com/?e0q06m2m86lw0cq
November 20, 201212 yr Author Geweldig man. Captain Eric en DJ Knut. Wat een heerlijke tijd was dat. :-) Ohja en wat een geweldige muziek. Bedankt voor het delen.
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.