Het mag genoegzaam bekend zijn dat ik geen fan ben van Gerard. Dat is gestoeld op z'n nogal "kijk mij nou eens….." tv optredens.
Ook heb ik Gerard nog nooit persoonlijk de hand geschud. ( ik ben al lang weg uit Hillywood).
Ik geef toe een wat beperkte zienswijze van mij. Maar dat soort zaken heb ik nou eenmaal.
Maar……….sinds hij samen met Rob Stenders optrad in de vinyl show afgelopen week in Lapershoek, ga ik mijn mening bijstellen. Het was een geweldig programma dat Rob en Gerard maakten!
Iemand schreef zag ik; "wat een duo, een nieuwe Stenders en Van Inkel".
Daar kan ik nu weer niet over oordelen. Heb ik nooit gehoord.
Ook moet ik bekennen dat ik nog nooit een programma van Gerard heb gehoord.
Totdat ik in de auto van Ad Bouman zat en hij vertelde dat hij erg vaak naar Gerard luistert.
Nu is het zo dat ik hoe dan ook vrij weinig naar muziekprogramma's luister, bij mij staat er meestal een nieuwszender op. "Nieuwsfreak hé?"
Al sinds m'n vroege jeugd, zoals mijn zus pas geleden nog vertelde;"jij lag altijd op je buik op de grond met een open gevouwen Gooi en Eemlander te lezen".
Enfin, Ik heb nu mijn menig over Gerard bijgesteld, althans op basis van het Lapershoek programma. En wellicht was dat zo leuk omdat er geen muziekpolitie aan te pas kwam.
Ik doe dus een beetje "boete"……...
Sorry Gerard……………….
Juul
Ben benieuwd. Luister al jaren met plezier naar Sander de Heer 's morgens
doen we nog maar eentje: