Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst

Van de week kocht ik het boek van Eddy Ouwens. Ik heb het in een keer uitgelezen. Wat een openbaringen uit de Nederlandse platen industrie.

Veel was nog niet eerder vertelt.

Eddy is wel heel openhartig en soms denk ik, moet ik dit echt weten?

Maar interessant is het wel. Ook als hij vertelt dat in de latere jaren zeventig een grote omroep iedere week 10.000 gulden kwam op halen op maandagmorgen voor het draaien van een bepaalde plaat.

Dat soort dingen dus.

Aanrader.......

Geplaatst
  • Auteur

Er worden veel namen genoemd. Ik lees verhalen over Ruud Wijnants, directeur van CNR. Hij drukte mensen 1000 gulden in de hand na een afspraakje met de mededeling dat ze lekker naar Yab Yum mogen gaan.

 

Er wordt gesproken over Bart van Laar en de hele geheimzinnigheid rond zijn dood. 

 

Over die deals met de omroep.....

Letterlijk staat er:" Bij ons (A&R records) komt elke eerste maandag van de maand de directeur van een grote publieke omroep 10,000 gulden ophalen. Veel, maar de hits komen niet vanzelf"

Geplaatst

Ja, da's nou jammer. Zowel Ruud Wijnants als Bart van der Laar zijn overleden.

 

En die 10 mille ?  Je gaat toch geen 10 mille betalen om een plaat te laten draaien of zo?

Kleinere bedragen zou nog kunnen maar 10  mille…….

 

Ach "naarmate de jaren verstrijken vervagen de herinneringen", ook bij Eddy.

Hopelijk verkoopt het boek………….maar of ik het wil lezen ?

 

bewerkt door Juul

Geplaatst
1 uur geleden zei Juul:

 

En die 10 mille ?  Je gaat toch geen 10 mille betalen om een plaat te laten draaien of zo?

Kleinere bedragen zou nog kunnen maar 10  mille……

 

 

Precies. Buitengewoon ongeloofwaardig.

Geplaatst
  • Auteur

Of het zou over meerdere platen moeten gaan in een bepaalde periode. Ik lees het ook maar.

Geplaatst

Hoi Wim,

 

Ik kan zo veel verhalen  vertellen.  Mijn vrouw was werkzaam bij CNR ( Ruud Wijnants † en Bart van der Laar †).  En kent vele verhalen. Die ga ik hier allemaal niet neer zetten. Ze werd ook nog uitgebreid verhoort ivm de dood van Bart omdat ze met Bart werkte.  Echt opgelost is dat niet maar men vermoed dat Ruud Wijnants † er mee van doen heeft. Het Yab Yum verhaal daar zit wat in maar was in werkelijkheid anders………..

Ook de reisjes van een bekende dj naar Moskou, naar Melodia records. ( en de dj had niks met Melodia want dat was klassiek……………). Maar ja hij was d'r effe uit hé.

En het verhaal van een dj ( nog steeds actief )  die een motor kreeg.

 

Ach de meesten in Hilversum kennen wel verhalen. En Eddy heeft er zelf ook goed van mee geprofiteerd.

Mij is het nooit overkomen………………

Geplaatst
  • Auteur

Persoonlijk ben ik altijd blij dat ik aan de kant van de luisteraar zit. De veilige kant. Ik luister of ik iets fijn of mooi vind. Dat is genoeg. 

Geplaatst
  • Auteur

Gisteren is op Radio Rijnmond een heel mooi interview met Eddy Ouwens uitgezonden waarbij hij vertelt over zijn jeugd en de Nederpop waar hij in terecht kwam. Verwacht een smaakvol interview, geen modder gooien , maar een innemende man. Eddy Ouwens

 

http://feedproxy.google.com/~r/archief_rijnmond/~5/SJB5u1iAQ3E/archiefrijnmond_uur1_10_09_17.mp3_audio-mp3.mp3

 

http://feedproxy.google.com/~r/archief_rijnmond/~5/X8fWQOA80Yc/archiefrijnmond_uur2_10_09_17.mp3_audio-mp3.mp3

  • 3 years later...
Geplaatst

Tja.... was mijn vader het nu wel of niet? Komt er nog een deel twee ?

Voor ons was het oom Bart, zo wil ik het graag herinneren.. en Juul geen idee wie je bent maar noem nooit meer de naam van mijn vader ... dank u

 

 

Geplaatst
6 uur geleden zei OR Wijnants:

Tja.... was mijn vader het nu wel of niet? Komt er nog een deel twee ?

Voor ons was het oom Bart, zo wil ik het graag herinneren.. en Juul geen idee wie je bent maar noem nooit meer de naam van mijn vader ... dank u

 

 

 

 

Dag,

Ik schreef

"Echt opgelost is dat niet maar men vermoed dat Ruud Wijnants †".  

 

Ik citeer slechts dus.  

 

Vele kranten artikelen en de podcasts over de zaak "vertellen dat ".

 

https://nl.wikipedia.org/wiki/Bart_van_der_Laar

 

lees: "voormalig zakenpartner"

 

De zaak kent overigens alleen verliezers.  Om het maar zwak uit te drukken..................

bewerkt door Juul

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Antwoord op deze discussie...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.