Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Je weet niet wat je hoort

Featured Replies

Geplaatst

Van mono stereo maken, kan niet zeg ik en misschien vele met mij, nou kijk en luister hier maar eens:

https://www.monotostereo.info/

En hier de versie van Venus van Shocking Blue die stukken beter is als de door Ad Bouwman bijeen verzamelde stereo stukjes en daar een geheel van heeft gemaakt.

 

Hier meer informatie; https://www.huffingtonpost.com/entry/two-new-cds-reignite-stereo-vs-mono-debate_us_58ac61cde4b0417c4066c2ee?guccounter=1

 

Groet Nico.

bewerkt door nchuijg

Geplaatst

Een jaar geleden ben ik ook bezig geweest met speciale software om mono muziek uit elkaar te peuteren. Het werkt inderdaad. Je wilt echter niet weten hoeveel werk het is. Uiteindelijk ben ik er maar mee gestopt. Misschien als ik over 9 jaar met pensioen ga dat ik er mee verder ga. Nu even niet.

  • 6 months later...
Geplaatst

Nog even een schop omhoog ..... Laatst ben ik bezig geweest met Why can't we live together van Timmy Thomas. Het was een heel gedoe om daar wat van te maken. Uiteindelijk toch nog een acceptabel resultaat kunnen boeken. Ik heb hem al geruime tijd op YouTube staan :

 

Helaas drukt YouTube de kwaliteit wat terug. Wie hem in betere kwaliteit wil hebben kan even een berichtje sturen.

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.