Geplaatst 24 juli 20196 jr. https://www.ad.nl/utrecht/kort-geding-moet-classic-radio-aan-gratis-fm-frequentie-helpen-in-randstad~acb45e0b/
Geplaatst 24 juli 20196 jr. Het is pertinent onjuist dat de andere deelnemers aan de vorig jaar gehouden veiling van kavel B05 geen interesse meer zouden hebben. Een van de partijen die vorig jaar heeft deelgenomen aan de veiling overweegt namelijk om dat ook deze keer weer te gaan doen. Door Ruud Poeze is ook geen contact opgenomen met alle deelnemers aan de veiling van vorig jaar of zij wel of geen belangstelling zouden hebben. De vraag is zelfs of hij wel weet wie de andere twee deelnemers aan de veiling waren. Deze hebben zich namelijk niet zelf bekend gemaakt. Piet.
Geplaatst 24 juli 20196 jr. Het loopt allemaal weer met een sisser af: https://mediamagazine.nl/ruud-poeze-verliest-kort-geding-van-agentschap-telecom/ Piet.
Geplaatst 24 juli 20196 jr. De deelnemers aan de veiling waren geheim, alleen de winnaar, of beter zgn winnaar is bekend gemaakt. Juridisch feit is dat de andere 2 deelnemers geen Bezwaar en Beroep hebben aangetekend tegen de uitslag en daarmee aangetoond geen belang meer te hebben. Jammer, want met meerdere partijen hadden we sterker gestaan. 3 minuten geleden zei Piet van der Vooren: Het loopt allemaal weer met een sisser af: https://mediamagazine.nl/ruud-poeze-verliest-kort-geding-van-agentschap-telecom/ Piet. Ten onrechte natuurlijk, maar niet geschoten is altijd mis. Ik verbaas me over de gezagsgetrouwheid van andere radio partijen. Ze buigen als knipmessen voor AT, op een paar na. Ja en Amen. De angst regeert. Ik ben zo ongeveer de enige die zich roert, en wie zn kop boven het maaiveld uitsteekt weet wat er gebeurt, en dat zal met de houding van de meesten ook altijd zo blijven. O, ja, ik wens de winnaar vd nieuwe veiling veel plezier met 2,5 jaar vergunningsperiode. Als je daar een financier voor vindt is die zo gek is wil die vast ook wel een idiote super de luxe vakantie voor je regelen. Maar als je de enige gek bent krijg je m gratis.....Wordt er geveild dan gaat er weer onverantwoord tegen elkaar opgeboden worden, dus ik zou maar heel lief zijn voor mn financier. Ik durf mn financier met een veiling pas in december niet onder ogen te komen voorlopig, die verklaart me voor gek. En natuurlijk kan er in 2022 wel weer verlengd worden, maar in het noorden zijn ze echt veilgeil. (En zo niet , waarom dan nu al de verlenging niet aangekondigd, dan wordt de veiling B05 een ander verhaal)
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.