Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst

Al heel lang ben ik op zoek naar een originele ansichtkaart van Jacky Nordsee. Op 't internet had ik al wel wat kleine scans van die kaart gevonden, maar een goede scan (of originele kaart) had ik nog niet kunnen vinden.

Mede forumlid Helmut is zo vriendelijk geweest om mij een Kerstpakket te sturen met spullen uit zijn eigen verzameling. Voor mij als verzamelaar allemaal prachtige spullen zoals foto's, ansichtkaarten, buttons, pennen, documentjes, etc/ De komende tijd ga ik zoveel mogelijk inscannen en toevoegen aan het album van Helmut op Flickr. Maar één ansichtkaart heb ik net ingescand en wat ben ik daar blij mee. Dat is die, door mij al gedurende lange tijd, gezochte kaart van Jacky Nordsee. Dit is 'm:

Jacky Nordsee

Met de hartelijk dank aan Helmut voor dat ontzettend leuke Kerstpakket en vooral ook deze ansichtkaart!

bewerkt door Ben

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Antwoord op deze discussie...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.