Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Radio 2 Veronica 18-03-1994 20:00-21:00 Ad Bouman De avond van het Sentiment - De Hits van 1966 Deel 2

Featured Replies

Geplaatst
  • Populair bericht

Deze opnamen komen uit het archief van Helmut Slawik.

Deze inhoud is verborgen

Met betrekking tot de titel, luister svp naar de jingle aan het begin van 't programma voor de titel van 't programma. Hetzelfde geldt voor die van 1972, die ik onlangs plaatste en nu, na wijziging, niet de juiste programmatitel heeft.

bewerkt door Ben

Geplaatst

Ik denk dat in 1994 "De avond van het sentiment" als titel sloeg op de hele avond die onderverdeeld was in eerst "De hits van" met Ad Bouman en daarna "Listen to the music" met Rob Stenders.

bewerkt door Albatrosstudio

Geplaatst
  • Auteur

Ik heb nu een aantal programma's van Ad en/of Rob uit 1994 in m'n auto(radio) gezet en we genieten dagelijks al die leuke programma's. Ook mijn echtgenote vind het leuk om ernaar te luisteren. Het klinkt ook allemaal ontspannen en gezellig. Ad is een leuke verteller (hij weet ook veel) en de interactie met Rob is tevens bijzonder leuk. En de muziek is super! Met dank aan Helmut en Hans Hendriks (van wie ik een aantal programma's gekregen heb)!

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Antwoord op deze discussie...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.