Ik zie het als een welkome aanvulling Jan. Ik ben geen 'alwetende'. Waarvan akte.
Je hebt helemaal gelijk. Ik heb dit 'pareltje' over het hoofd gezien. Bij Gerard van Dam in Hongarije hing dit ook aan de muur. Het was het enige nog van radio Delmare dat hem aan zijn roerige tijd herinnerde.
In de nadagen van zijn leven dacht hij meer dan voorheen terug aan die mooie tijd. Toen kon alles nog, waren er ideeën en mogelijkheden. Door diabetes en een slechte algehele gezondheid voelde hij zich een gevangene van zijn eigen lichaam en zag geen toekomst meer. Hij gaf niet meer om het leven en verwaarloosde zich.
Ik moet het Delmare tegeltje ook nog ergens hebben. Zal met een verhuizing wel een keer boven water komen.
Het mooie van dit exemplaar is de ingelijste tegel. Corrigeer me als ik het mis heb, maar je kon de tegel destijds met of zonder lijst bestellen.
Salut
Leendert