Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

MediaMarkt Oostenrijk start eigen radiozender op DAB+

(0 recensies)

MediaMarkt Oostenrijk breidt zijn marketingactiviteiten uit met de start van een eigen radiozender: Radio MediaMarkt. De zender is sinds kort 24 uur per dag te beluisteren via DAB+ in heel Oostenrijk. Het programma bestaat uit een combinatie van muziek, technologienieuws en informatie over lopende acties en aanbiedingen.

Met dit nieuwe initiatief richt MediaMarkt zich op consumenten die geïnteresseerd zijn in elektronica en actuele promoties. Het radioprogramma biedt een mix van hedendaagse hits, klassiekers, remixes en alternatieve muziek. Daarbij is er aandacht voor nieuws uit de elektronicabranche, gesprekken met experts en korte updates over trends en ontwikkelingen binnen de sector.

Het programma van Radio MediaMarkt wordt uitgezonden via alle regionale DAB+ netwerken (MUX II), waardoor het in het hele land te ontvangen is. Daarnaast is er een livestream beschikbaar via de officiële website van MediaMarkt Oostenrijk. De zender profileert zich onder het motto Dein Sound, Dein Sender en mikt op muzikale variatie in combinatie met een informatief aanbod.

De productie van het radioprogramma is in handen van MAXFIVE, voorheen bekend als RADIO MAX, dat onderdeel uitmaakt van de REWE Group. Het team achter Radio MediaMarkt bestaat uit programmaleider Martin Krejci, presentator en redacteur Stefan Verkovsek en presentatrice en redactrice Anna Lu Muhr.

MediaMarkt is sinds meer dan tien jaar lid van de vereniging Digitalradio Österreich en speelt een actieve rol in de promotie en verspreiding van DAB+ in Oostenrijk. Door middel van productplaatsing, informatievoorziening en klantadvies heeft het bedrijf een belangrijke bijdrage geleverd aan de opmars van digitaal radio luisteren in Oostenrijk.

De start van Radio MediaMarkt valt samen met het tienjarig bestaan van DAB+ in Oostenrijk. De testuitzendingen van deze digitale standaard begonnen op 28 mei 2015. Sindsdien is DAB+ uitgegroeid tot een vaste waarde in het Oostenrijkse medialandschap.

Het initiatief past binnen een bredere trend waarbij steeds meer organisaties het potentieel van een eigen radiozender benutten als communicatiemiddel.

Afbeelding: foto Radio MediaMarkt

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.