Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Radio Caroline South-top 50 uit 1964 centraal in uitzending bij Offshore and More

(0 recensies)

Aanstaande donderdagavond 14 mei staat bij 192 Radio een speciale editie van Offshore and More op het programma, waarin de hitlijst van Radio Caroline South van 3 oktober 1964 centraal staat. De uitzending is te horen tussen 20:00 en 22:00 uur en biedt een overzicht van de muziek die in die periode op de zeezender werd gedraaid.

Tijdens het programma draait Frank van Heerde alle nummers uit de toenmalige top 50, aangevuld met extra platen die destijds eveneens op Radio Caroline South te horen waren. De selectie geeft een beeld van de muzikale sfeer van het najaar van 1964, waarin internationale popmuziek sterk in beweging was.

Bovenaan de lijst stonden onder meer I’m Into Something Good van Herman’s Hermits, Where Did Our Love Go van The Supremes en Pretty Woman van Roy Orbison. Deze nummers laten de diversiteit zien van de populaire muziek uit die tijd, waarin zowel Britse als Amerikaanse artiesten een belangrijke rol speelden binnen de hitlijsten.

Offshore and More: donderdag 14 mei 2026 van 20:00 tot 22:00 uur op 192 Radio. Presentatie Frank van Heerde, techniek Frank van Agtmaal.

192 Radio is te beluisteren via de website en de diverse radiportalen.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.