Geplaatst 1 april 201213 jr. Eén of andere brandstichter is weer actief bij Radio Kootwijk. http://www.omroepgelderland.nl/web/Nieuws-1/1461191/Grote-heidebrand-bij-Radio-Kootwijk.htm Ee prachtig gebied waar wij geregeld wandelen. En waar presentator Jeroen kijk in de Vegte woont. Juul
Geplaatst 1 april 201213 jr. Ik moest net aan je denken toen ik het bericht las, Juul. Toch schijnt de natuur zich verrassend snel te herstellen na zo'n brandje... Maar zonde is het wel.
Geplaatst 1 april 201213 jr. Ook ik kom vaak in die omgeving om 'op adem' te komen. Eeuwig zonde dit, ik hoop dat ze de schade kunnen beperken.
Geplaatst 1 april 201213 jr. Oh je. Komende zomer brengen we de vakantie door in Nederland en hadden een wandeling op de planning staan bij Kootwijk.
Geplaatst 1 april 201213 jr. Oh je. Komende zomer brengen we de vakantie door in Nederland en hadden een wandeling op de planning staan bij Kootwijk. Neem toch aan dat de brand dan wel geblust moet zijn :P
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.