Geplaatst 26 december 201311 jr. Tot mijn niet geringe verbazing merkte ik gisteren, toenik de tv-kanalen langs zapte, dat ik 192TV kan ontvangen. Dat zal wel een tijdelijk Kerstcadeautje van mijn provider zijn. Of er is per ongeluk een schakelaar omgezet. Hoe dan ook: ik belandde in een hitlijstoverzicht en daar kwam 'Veronica Sorry' in voor. Ad vertelde kort over het hoe & waarom van die plaat en refereerde toen aan de verbouwing van en nieuwe activiteiten op de Norderney. Nadrukkelijk gaf hij aan dat volgend jaar op en rond 31 augustus de Norderney een rol zal spelen bij die 40e verjaardag van het verdwijnen van de zeezender. Geen '31e augustus' dus in RockArt?
Geplaatst 26 december 201311 jr. Zoals je zelf al aangeeft René, Ad gaf aan 'rond de viering van 31 augustus'. Hij heeft volgens mij nooit gezegd op 31 augustus. Oh en trouwens: De vierde editie van de Top 192 Van Alle Tijden, die op 25, 26 en 27 december wordt uitgezonden, is te zien voor alle digitale kijkers in Nederland. Alle kabelaars zetten ons kanaal de laatste week van december open voor al hun aangeslotenen zodat iedereen kan genieten van drie middagen (en/of avonden) van de beste 192 liedjes volgens de kijkers van 192TV. Bij UPC zijn we ook nog eens te volgen op het evenementenkanaal 15! Ad Bouman begint elke dag om 12 uur, 's avonds om 8 uur worden de ongeveer 4 1/2 uur durende uitzendingen herhaald. ZIGGO op kanaal 360. KPN op kanaal 414 . UPC op kanaal 610. Delta op kanaal 192. Vodafone op kanaal 232. Stichting Kabeltelevisie Pijnacker op kanaal 92. Glashart Media op kanaal 232. Kabel Noord op kanaal 357. CAI Harderwijk op kanaal 85. CAIWAY op kanaal 32.
Geplaatst 26 december 201311 jr. Ik heb het sterke vermoeden dat Ad voor z'n beurt praat. Ach ja, jeugdig enthousiasme zullen we maar zeggen. Want als het aan mij ligt komt onze personeel reunie uit Hilversum of Hoek van Holland. Nou weet ik niet waar Ad dan precies op doelde maar als ie het over bovenstaande heeft moeten "wij" nog maar eens heel serieus praten. Zie mijn eerdere opmerking in een vorige posting in relatie tot de directie van de Norderney. Mijn reden? 1. Hilversum onze oude studio 2. Hoek van Holland onze oude apparatuur. en dan een hele tijd niks 9. De Norderney, maar kan ook ieder andere boot zijn met de naam Veronica erop. In mijn menig wordt ik denk ik voor als nog gesteund door onze "sponsor(s)" Juul
Geplaatst 27 december 201311 jr. Ik kan me wel voorstellen dat er wat op het schip gebeurt, gezien die 40 jaren. Uiteindelijk speelde het " drama" dat destijds op TV en in de kranten te zien was, zich daar ook af. Geen idee wat hoor... Maar Ad zal wel doelen op een 192TV programma of programma's. En bij mijn weten staat dat los van de stichting. Indien niet, zal Juul mij nu wel een dik verdiende draai om mijn oren gaan geven Wie 31-8-2013 in RockArt was, luisterde naar de live programma's of naar de samenvatting van Alex keek, weet overigens al dat er voor de 31e mooie plannen zijn voor "iets" in RockArt... ;)
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.