Geplaatst 21 januari 201510 jr. Bewerkte opnames, mischien eerder aangeboden-gecleaned, van diverse bronnen.<aging anorak ears> Een serie schitterende super kwaliteit opnames <Waarschijnlijk opgenomen door iemand die twee dagen lang een tentje op het strand van Schevening op had gezet.> van Brian Anderson van de Engelstalige Radio Mi Amigo service uit April 1974. http://www42.zippyshare.com/v/V37lLRJU/file.html http://www8.zippyshare.com/v/9y7DAXIQ/file.html http://www52.zippyshare.com/v/yzigaTZ0/file.html http://www48.zippyshare.com/v/skYuPfJD/file.html http://www30.zippyshare.com/v/cL58f3rm/file.html http://www61.zippyshare.com/v/IebUprEE/file.html http://www66.zippyshare.com/v/j38OxiYo/file.html Paul de Haan.
Geplaatst 21 januari 201510 jr. Schitterend om weer terug te horen. Leuke radiotijd herleeft. Dank voor deze opnamen.
Geplaatst 21 januari 201510 jr. Schitterend om weer terug te horen. Leuke radiotijd herleeft. Dank voor deze opnamen. De credits schuif ik door naar de persoon die dit ooit opnam. Ze zaten in een archief van iemand die "om de hoek " woonde en vele honderden uren op deze kwaliteit had van vele zeezenders. Deze persoon< ik weet zijn naam niet meer> kwam te overlijden en deze opnames kwamen terecht bij een "groep" <wie?> die deze opnames zouden gaan aanbieden via een website, dat is heel kort van de grond gekomen en ik heb toen deze serie binnengehaald, met moeite daar het downloaden niet altijd lukte. Opeens was deze site ook weer verdwenen, nooit meer iets van gehoord en de vraag is dus wie nu die andere honderden uren op puike kwaliteit heeft. Ben benieuwd wie dit verhaal herkent, circa 5 jaar geleden als ik me niet vergis. Paul de Haan.
Geplaatst 21 januari 201510 jr. Ben benieuwd wie dit verhaal herkent, circa 5 jaar geleden als ik me niet vergis. Wim van Egmond kwam in het bezit van de radio (zeezender) collectie van Bonnie Heller (overleden in 2008) en een gedeelte is toen aangeboden door o.a.Wim zelf en ook door 'overdrive' Bert(je). Door allerlei gedoe ( Vincent van dit Forum weet er ook nog het een en ander van) werden (er) eigenlijk alleen die goede Mi Amigo en Engelstalige Atlantisopnames (exclusief) kort aangeboden, de rest van de opnames viel trouwens een beetje tegen. Robin
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.