Geplaatst 4 juni 20178 jr. Hallo beste forumleden, Ik vroeg mij af of er misschien mensen zijn die mij kunnen helpen aan de Veronica beginleader uit eind jaren '70 (winterseizoen '79-'80). Het gaat als volgt: je ziet een zwarte achtergrond en watergolfjes en uit de watergolfjes komt heel langzaam het Veronica-logo naar boven op de maat van de bekende Radio Veronica filler uit 1972 gemaakt door Cees Schrama en Herman Schoonderwalt, maar opnieuw ingezongen door een nieuw koortje. Mvg, Arnold Bosman.
Geplaatst 4 juni 20178 jr. Je bedoeld waarschijnlijk de re-sing van de Veronica fill met Getty?! Ik zal vanavond even kijken... Het 538 pakket is overigens gewoon van Schoonderwalt en niet van Schrama. Die heeft later nog wat vingeroefeningen gedaan en staat bekend als het 'Geheime pakket'. 4 juni 20178 jr. bewerkt door Harm ten Brink
Geplaatst 4 juni 20178 jr. Oh, "geheime pakket?"……………….Zo hebben wij het nooit genoemd. Het was er gewoon in 1972. Kijk maar.Hij staat bekend als "masterband 231"……...
Geplaatst 4 juni 20178 jr. Vreemd, want op de CD 'Alle jingle pakketten Radio Veronica' wordt het pakket (zie track 07) 'Cees Schrama – Het geheime pakket' genoemd. http://www.jingleweb.nl/index.php/nu-uit-cd-veronica-alle-pakketten/ Grt, Peter
Geplaatst 4 juni 20178 jr. Auteur Als ik mij niet vergis is Getty samen te horen met haar medezangers van Balloon John Gaasbeek en Wilma van Diepen die ook in 1978 het Power-pakket hebben ingezongen voor de V.O.O.
Geplaatst 4 juni 20178 jr. 3 uur geleden zei Bosmeester: Als ik mij niet vergis is Getty samen te horen met haar medezangers van Balloon John Gaasbeek en Wilma van Diepen die ook in 1978 het Power-pakket hebben ingezongen voor de V.O.O. Dat klopt, het is min of meer tegelijkertijd ingezongen.
Geplaatst 5 juni 20178 jr. 10 uur geleden zei pvanklei: Vreemd, want op de CD 'Alle jingle pakketten Radio Veronica' wordt het pakket (zie track 07) 'Cees Schrama – Het geheime pakket' genoemd. http://www.jingleweb.nl/index.php/nu-uit-cd-veronica-alle-pakketten/ Grt, Peter Dat hebben Jelle en Benno er van gemaakt………... En als ik tegen Ad zeg geef effe de band met het "geheime pakket"……dan kijkt hij mij verbaast aan vrees ik. Maar "what's in a name ?"
Geplaatst 5 juni 20178 jr. Auteur Nu hoop ik alléén dat iemand ook video materiaal er van heeft op YouTube was/is wel een still er van te zien.
Geplaatst 5 juni 20178 jr. Heb je een link naar de YouTube video? 5 juni 20178 jr. bewerkt door pvanklei
Geplaatst 5 juni 20178 jr. Ik zal van de week wel even kijken op een aantal videobanden die ik met Veronica vormgeving heb. Ik herken het wel in ieder geval. Begin jaren '80 had ik weliswaar nog geen videorecorder, maar misschien is deze vormgeving in latere jaren in programma's van 'zoveel jaar Veronica' ook nog gebruikt. Grt, Peter
Geplaatst 5 juni 20178 jr. Auteur Alvast bedankt Peter voor het uitzoeken ik hou deze pagina in de gaten. Mvg, Arnold.
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.