Geplaatst 13 januari 20187 jr. Oude tijden herleven. ( ?) zie hier een memo van 192 radio "chef" Ad: ( Ja, Ad schrijft een memo……………..moet niet gekker worden) Beste 192ers, Vanaf heden, 13 januari 2018, is er elk uur actueel nieuws. De nieuws uitzending inclusief jingles duurt 2’15. Dus op 57’45 wordt je programma weggedraaid. Neem aub op uiterlijk 56 minuten afscheid en daarna nog minimaal 2 minuten tune of muziek. Herhalingen zullen hier en daar niet mooi eindigen. Maar dat was vroeger ook zo, als het programma te lang was. Als dat maar goed gaat !!! 13 januari 20187 jr. bewerkt door Juul
Geplaatst 14 januari 20187 jr. Auteur Leuk krantenartikel Juul. Toen had je blijkbaar al "fake nieuws" Dat elk heel uur nieuws is nog niet helemaal gelukt, ben benieuwd of dat gaat lukken. Ik vind het in ieder geval een goede ontwikkeling.
Geplaatst 15 januari 20187 jr. Ik ben heel erg blij met de nieuws bulletins op de stream van de Stichting Norderney. Het is nu een echt radiostation geworden en ik blijf op de hoogte van actualiteit. Hulde aan Ad die dit mogelijk heeft gemaakt.
Geplaatst 15 januari 20187 jr. Ja Ad een goed idee !! het is nu een volwaardig radio station stap voor stap AD
Geplaatst 16 januari 20187 jr. Het nieuws voor de pips daar wordt aan gewerkt. "Software" hé. Zoals Ad zegt: " We sleutelen nog aan een apparaatje , mbt de vormgeving. Werkt nu via achter en zijdeur van het systeem, en moet ik handmatig de eindkleun per uur plannen. Maar dan heb je ook wat." Vroeger zei je gewoon tegen de mens, ; "gaan we wel effe doen voor het hele uur"……….. Maar ja, dat gaat tegenwoordig zo maar niet. 16 januari 20187 jr. bewerkt door Juul
Geplaatst 16 januari 20187 jr. Weet je Juul, ik was zo blij met deze nieuwsuitzendingen dat ik Ad een mail gestuurd heb om hem te bedanken. Ik ben een groot liefhebber van de stream en nu kan ik gewoon luisteren en toch op de hoogte blijven van actuele zaken.
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.