Geplaatst 13 februari 20187 jr. Vandaag 40 jaar geleden: MiAmigo-19780213-0800-0900-DickVerheul-OokGoeiemorgen MiAmigo-19780213-0900-1000-HaikeDebois-SchijvenVoorBedrijven MiAmigo-19780213-1000-1100-HaikeDebois-Koffie MiAmigo-19780213-1100-1216-DickVerheul-HaikeDebois-Koffiepret-CashCasino
Geplaatst 13 februari 20187 jr. Ton Schipper is een weekje afwezig en Dick Verheul vervangt hem. In het verleden heb ik ergens gelezen dat Ton even naar België ging om het jubileum van zijn grootmoeder te vieren. Klopt dit? Dank trouwens voor het plaatsen, Vincent.
Geplaatst 14 februari 20187 jr. Dag Vincent, Nee dat klopt niet. Enkele jaren eerder, tijdens mijn naturalisatie tot Belg, was vastgelegd dat ik in 1978 in militaire dienst zou moeten. Eind januari werd ik verwittigd dat ik mij begin februari moest aanmelden in Brussel voor een ééndaagse keuring. Aan de hand waarvan zou dan bepaald worden waar ik mijn legerdienst zou moeten vervullen. Ik had toen ook aangegeven dat ik in het buitenland werkte en het op prijs zou stellen als ik pas tegen het einde van dat jaar zou opgeroepen worden. Daar hebben ze toen gelukkig rekening mee gehouden. Begin november 1978 ben ik dan uiteindelijk in Sint-Kruis-Brugge bij de Zeemacht aan een opleiding begonnen als kandidaat onderofficier. Uiteindelijk ben ik 10 maanden in het opleidingscentrum gebleven als lesgever/instructeur ((2MR/tweede meester = sergeant). Met hartelijke groet, Ton Schipper
Geplaatst 14 februari 20187 jr. Auteur Ton, Allereerst welkom in het café. Altijd goed om van de bron te horen hoe het nu precies zat. Ik denk dat de vraag van Bart hiermee wel is beantwoord.
Geplaatst 14 februari 20187 jr. 4 uur geleden zei TSkippy: Dag Vincent, Nee dat klopt niet. Enkele jaren eerder, tijdens mijn naturalisatie tot Belg, was vastgelegd dat ik in 1978 in militaire dienst zou moeten. Eind januari werd ik verwittigd dat ik mij begin februari moest aanmelden in Brussel voor een ééndaagse keuring. Aan de hand waarvan zou dan bepaald worden waar ik mijn legerdienst zou moeten vervullen. Ik had toen ook aangegeven dat ik in het buitenland werkte en het op prijs zou stellen als ik pas tegen het einde van dat jaar zou opgeroepen worden. Daar hebben ze toen gelukkig rekening mee gehouden. Begin november 1978 ben ik dan uiteindelijk in Sint-Kruis-Brugge bij de Zeemacht aan een opleiding begonnen als kandidaat onderofficier. Uiteindelijk ben ik 10 maanden in het opleidingscentrum gebleven als lesgever/instructeur ((2MR/tweede meester = sergeant). Met hartelijke groet, Ton Schipper Beste Ton, werd er ook nog gevraagd wat dat "in het buitenland werken" inhield? En zo ja, leverde dat nog een reactie op?
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.