Geplaatst 13 juni 20187 jr. Hallo allemaal, ff kort voorstellen; De naam is Eelco en momenteel ontzettend verwikkeld in een grote verzamelwoede aangaande alles uit mijn jeugd wat prettige herinneringen oplevert. Dwz, de jaren zeventig en jaren tachtig. Mbt tot die jaren, verzamel ik alles wat mij aan vroeger doet herinneren, van een simpel Matchbox autootje die ik ooit kreeg of kocht als klein jongetje tot allerlei woonaccessoires, van een Renault 4 uit 1968 die mijn ouders ook ooit gehad hebben en waar we mee naar Zuid Frankrijk kachelde over de franse autowegen alsook een vouwwagen uit 1979 tot en met een complete verkeerszuil Type 66 die vanaf 1966 tot en met medio jaren tachtig het straatbeeld bepaalde, inclusief werkende velichting en die nu onze woonkamer siert. Met name de jaren tachtig, en ook zelfs de jaren negentig begon ik steeds meer naar muziek te luisteren en heb inmiddels ook weer een uitgebreide platen collectie opgebouwd. Het enige wat nog ontbreekt, is de juiste radiouitzending in mijn auto. Ik ben al geheel Youtube afgestruind, maar daar zijn enkel hoogte punten van mijn favoriete programmas van toen te vinden. Ik zoek nu dus bijvoorbeeld een Rob Stenders en de verschillende shows die hij maakte waarvan sommige ook met Fred Siebelink alsook met Jeroen van Inkel. Ook Curry en van Inkel waren mijn favoriet. Weeshuis van de Hits was ook vaak ingeschakeld op mijn autoradio. Ik ben recent via google op dit forum uitgekomen en hoop hier de juiste hulp te vinden in mijn zoektocht. Is er ergens een archief, of heeft iemand radiouitzendingen uit de jaren tachtig en negentig zoals hierboven vermeld? Wellicht ben ik nog een paar programmas vergeten. Zou ze dolgraag weer in mijn auto willen spelen. Dat kneuterige, imporviserende en soms ook amateuristische opezet vind ik helemaal van die tijd. Wil ook absoluut wel betalen voor een leuke collectie MP3 uit die tijd. Wil gewoon dat complete plaatje hebben uit die tijd. Bedankt alvast.
Geplaatst 13 juni 20187 jr. Hallo. Hier zit je goed.Kijk om te beginnen eens bij clubs.In het menu vind je dat. Daar vind je een club van Curry en Van Inkel en zelfs een club met programma's van Rob Stenders. 13 juni 20187 jr. bewerkt door jarno1973
Geplaatst 13 juni 20187 jr. Kijk (luister) hier eens: http://petervanbruggen.eu/categorie/weeshuis-van-de-hits/
Geplaatst 17 juni 20187 jr. Heel herkenbaar, jouw verhaal en het met weemoed terug denken aan je jeugd. Ik ben wat dat betreft ook blijven 'hangen' in de jaren tachtig door o.a. nogsteeds muziek van vinyl te luisteren of Pacman te spelen in de arcadehal Wat betreft radio heb ik vooral herinneringen aan de radiopiraten uit de buurt, maar eenmaal besmet met het ontvangstvirus (en grotere antenne op het dak) vooral de landpiraten door het hele land. Prachtige jingles en veelal gezongen commercials. Jij noemt als herinnering aan je radioverleden vooral de programma's die op de landelijke Hilversumse zenders te horen waren, maar heb je toevallig ook nog herinneringen aan lokale zenders uit je buurt ? In dat laatste geval kan ik je vast en zeker helpen aan oude opnames.
Geplaatst 17 juni 20187 jr. Richard, Plaats die oude opnames hier maar op het Forum! Er zullen vast en zeker meer zijn die het het leuk zullen vinden... Alvast bedankt, HA
Geplaatst 18 juni 20187 jr. Auteur On 6/17/2018 at 10:42 AM, Richard079 said: Heel herkenbaar, jouw verhaal en het met weemoed terug denken aan je jeugd. Ik ben wat dat betreft ook blijven 'hangen' in de jaren tachtig door o.a. nogsteeds muziek van vinyl te luisteren of Pacman te spelen in de arcadehal Wat betreft radio heb ik vooral herinneringen aan de radiopiraten uit de buurt, maar eenmaal besmet met het ontvangstvirus (en grotere antenne op het dak) vooral de landpiraten door het hele land. Prachtige jingles en veelal gezongen commercials. Jij noemt als herinnering aan je radioverleden vooral de programma's die op de landelijke Hilversumse zenders te horen waren, maar heb je toevallig ook nog herinneringen aan lokale zenders uit je buurt ? In dat laatste geval kan ik je vast en zeker helpen aan oude opnames. Bedankt voor je aanbod. Ik luisterde destijds idd enkel naar de landelijke Hilversum zenders.
Geplaatst 18 juni 20187 jr. Ook dan kom je op dit forum prima aan je trekken Eelco, want er komt ook prachtig materiaal voorbij van de Hilversumse zenders in de jaren '80 En Hotel Amigo, is er misschien nog een speciaal station (uit de jaren '80) waarvan je iets zoekt ?
Geplaatst 19 juni 20187 jr. Auteur Inderdaad Richard, heb al diverse juweeltjes gevonden, heerlijke primitieve radio destijds, niet gejaagd, een telefoongesprek was een echt gesprek, en hoefde niet perse 1.46 minuut te duren....heerlijk!
Geplaatst 21 juni 20187 jr. Ja Richard, In het bijzonder oude recordings van mg stations. Vanaf aug. 1974 waren er veel die mét programma's in de lucht kwamen. Bijv. Mercurius, Nolan, Sylvania, Radio Rekken, Rozetta, N.I.R.O. enz. In afwachting, HA
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.