Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Monique LP

Featured Replies

Geplaatst
12 uur geleden zei Juul:

Zat in m'n archief. Gooi ik nu weg maar eerst even hier dus maar. Ik heb het niet afgeluisterd dus van de inhoud weet ik niks.

 

https://we.tl/t-03ZvjC1hhj

 

Juul,

 

Ik snap dat je  van deze 'ballast' af wilt. Je hebt de zeezenderperiode van Radio Monique niet bewust meegemaakt. Het zegt je dus niet veel.

 

Het zegt mij daarentegen héél veel, omdat ik vanaf het moment van oprichting  er bij betrokken was met de betalingen, bevoorradingen, discjockey's selecteren etc.

 

Je oud -collega  Willem van Kooten nam het roer over nadat het eerste jaar financieel niet voldeed. De financier trok zich namelijk terug.  Het was een zakelijk project, geen idealisme,zoals bij Radio Delmare .Vergelijkbaar dus met Veronica. Er moest geld verdiend worden.

 

Ik bewaar het album tot aan mijn dood. Ben ook nog geïnterviewd over de boottochten. Staat op kant B, track 2.

 

Salut

Leendert

 

 

 

 

Geplaatst
1 uur geleden zei mart538:

Leendert ,je zal toch wel de lp uitvoering hebben?

 

Mart, ik heb inderdaad de LP.

Ik ging er van uit dat Juul deze ook had, maar het blijkt om een 'audio MB 'vreter' te gaan.  Juul heeft dus NIET de LP. Ik heb dat niet goed ingeschat.

 

Salut

Leendert

Geplaatst
1 uur geleden zei Juul:

Maar wat bedoel je met een audio MB vreter ?

 

Dat is een 'ludieke' omschrijving voor het in beslag nemen(opvreten) van data(megabytes) op de harde schijf en/of eender welke andere dataopslag mogelijkheid ook.

 

In dezelfde trend heb je de geurvreter, schimmelvreter, pluizenvreter, ijzervreter etc.

 

Het is geen knaagdier of mens...dus je hoeft de bestrijdingsdienst of politie niet in te schakelen.

 

Salut

Leendert

bewerkt door Leendert Vingerling

Geplaatst
  • Auteur

Ja, want hij 43' en dat is dus een hele LP.  Want 43' op 1 kant is een beetje erg veel.........maar misschien is "john4radio"  niet uit het LP tijdperk.  hi

Geplaatst

 

@Juul ik ben van het net na Veronica luisteren naar zeezenders als NL service Caroline, Caroline zelf en ook Mi Amigo, Monique en Laser558. Dus uit het LP tijdperk maar niet meer gewend:-) Maar het zijn idd beide kanten die je stuurde! Dank dat je het gedeeld hebt. Ik luister eigenlijk dagelijks naar Offshore Radio Sounds via internet met daarin 24/7 opnames van Veronica, Noordzee, Caroline en Monique. Thuis en op de autoradio (bluetooth) toch naar zeezenderprogramma's luisteren. Erg verslavend:-)

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.