Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst
  • Populair bericht

Het Weeshuis van de hits was een radioprogramma van de KRO, dat van 11 oktober 1981 tot en met 29 december 1991 op de Nederlandse radiozender Hilversum 3, later Radio 3 uitgezonden werd. Het programma werd gepresenteerd door Peter van Bruggen en het (fictieve) weesjongetje Morrison, wiens identiteit niet werd prijsgegeven. In een interview in het radioprogramma Theater van het sentiment op 18 november 2010, gaf Van Bruggen ten slotte toe dat Morrison zijn zoontje is.

Het programma werd vanaf 11 oktober 1981 op de woensdagmiddag van 13.30 tot 14.30 uur uitgezonden en vanaf oktober 1983 van 17.00 tot 18.00 uur, wat een gunstiger tijdstip voor het aantal luisteraars was. Vanaf oktober 1984 werd de vaste KRO-dag verplaatst naar de zondag en kreeg het programma uitzending op zondagmiddag van 12.00 tot 13.00 uur. Vanaf 1 december 1985 kreeg het programma 2 uur zendtijd, nu zondagmiddag van 13.00 tot 15.00 uur en kwam op de plaats van het verdwenen programma KRO-ORK.

 

16 Maart 1983

KRO Hilversum 3

 

https://pixeldrain.com/u/tnZ5axzo

Geplaatst
  • Auteur
  • Populair bericht
5 minuten geleden zei Samba-boy:

Ik vind het heel tof hoor, begrijp me niet verkeerd, maar zijn deze opnames van dezelfde bron als van de site van Peter van Bruggen?

Nee daar komen deze afleveringen niet vadaan...wist niet deze site bestond... bovendien is het zijn ze daar niet te downloaden...wel zeker de moeite waard om daar een kijkje te nemen

Geplaatst

Oooh, dan heb ik niks gezegd, lekker bezig :D

(PS: met een goede downloadmanager kun je ze ook zo van de site plukken voor offline gebruik, wellicht een tip waar je iets mee kan ;))

Geplaatst

Deze bestanden komen van de site van Peter van Bruggen.

 

Want menig verkeerde datering is overgenomen

bewerkt door GAMMD

Geplaatst
  • Auteur

Hier komen de bestanden vandaan...

Voor liefhebbers van dit radioprogramma moet je daar beslist even een kijkje nemen....

 

 

Geplaatst
23 uur geleden zei GAMMD:

Deze bestanden komen van de site van Peter van Bruggen.

Ah, dus toch goed gemerkt. En dan wellicht door Max Hermans op Mixcloud doorgezet?

Geplaatst

Maakt het wat uit waar het vandaan komt; Edwin8Yvonne bedankt voor het plaatsen hier...

Geplaatst
18 minuten geleden zei Evert-A:

Maakt het wat uit waar het vandaan komt;

Het is een discussieforum. Ik vroeg het me alleen maar af want ik dacht ze te herkennen, dat was al 😅

 

Over het Weeshuis gesproken: in die uitzendingen komt nog wel eens een oproepje voor zo'n t-shirt voorbij. Iemand die misschien nog zo'n shirt heeft of een foto van hoe dat shirt eruit zag? Tamelijk nieuwsgierig naar geworden nu. 😄

bewerkt door Samba-boy

Geplaatst
16 uur geleden zei Samba-boy:

Het is een discussieforum. Ik vroeg het me alleen maar af want ik dacht ze te herkennen, dat was al 😅

 

Over het Weeshuis gesproken: in die uitzendingen komt nog wel eens een oproepje voor zo'n t-shirt voorbij. Iemand die misschien nog zo'n shirt heeft of een foto van hoe dat shirt eruit zag? Tamelijk nieuwsgierig naar geworden nu. 😄

Wit tshirt met het bekende logo Weeshuis van de Hits 14 juli 1991 | petervanbruggen.eu zie morrison die heeft het aan op elke foto.

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Antwoord op deze discussie...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.