Geplaatst 15 uur geleden15 u. Dit zijn 4 foto's uit het Kerstpakket van Helmut. De naam van de fotograaf is bij mij niet bekend. Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren
Geplaatst 11 uur geleden11 u. Mooie foto's Ben. Naam vd maker weet ik niet wel dat de rechten ongetwijfeld bij Fotoflight UK liggen. Een aanbieder van luchtfoto's van schepen in het Engelse Kanaal. Hebben jarenlang de zendschepen vanuit de lucht op de foto gezet, incl de periode in the 60s. Goed om de Olau te zien, in 87/88/89/91 stak ik met regelmaat over naar Margate/Ramsgate waar familie woont. Na 4 uur varen kwam de Ross in zicht. Daarna volgden nog de zeeforten van waar enkele ander UK offshore stations hadden uitgezonden. Een waarachtige anorak oversteek.Paul de Haan.
Geplaatst 11 uur geleden11 u. 2 minuten geleden zei Marinebroadcasters:Mooie foto's Ben. Naam vd maker weet ik niet wel dat de rechten ongetwijfeld bij Fotoflight UK liggen. Een aanbieder van luchtfoto's van schepen in het Engelse Kanaal. Hebben jarenlang de zendschepen vanuit de lucht op de foto gezet, incl de periode in the 60s. Goed om de Olau te zien, in 87/88/89/91 stak ik met regelmaat over naar Margate/Ramsgate waar familie woont. Na 4 uur varen kwam de Ross in zicht. Daarna volgden nog de zeeforten van waar enkele ander UK offshore stations hadden uitgezonden. Een waarachtige anorak oversteek.Paul de Haan.Kleine aanvulling:Voor op de Ross de zogeheten Codliveroil mast en achterop de Versa tower. De laatste keer dat ik de Versa zag was in 1996 in de achtertuin van Peter Chicago in Margate.
Geplaatst 1 uur geleden1 u. Het zijn inderdaad "Fotoflite" foto's. Die heb ik destijds ook in Engeland besteld. Trouwens prachtige scans Ben, erg gewaardeerd! Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren Martin
Doe mee aan het gesprek
Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.