Geplaatst Zaterdag om 13:18 4 d. Populair bericht Welke zeezenderfan had dat gedacht toen het jaar 1974 een aanvang nam..... De Top 40 op Hilversum 3 en dan ook nog met ex-Noordzee Top 50 DJ Ferry Maat.... Toch gebeurde het. Op 3 Oktober 1974 was de eerste... Vandaag is dat al weer 52 jaar geleden... .... time flies...TROS Hilversum 3 - 3 Oktober 1974 - 1600-1700 uur - Eerste Top 40 op 3 met Ferry Maat Deze inhoud is verborgen. Meld je aan of registreer om deze te bekijken. Aanmelden of Registreren TROS Hilversum 3 - 3 Oktober 1974 - 1700-1800 uur - Eerste Top 40 op 3 met Ferry Maat Deze inhoud is verborgen. Meld je aan of registreer om deze te bekijken. Aanmelden of Registreren Fijne ZaterdagHenk Kruize
Geplaatst Zaterdag om 18:00 4 d. Ferry zei er zelf ooit over dat hij niet wist hoe hij de lijst aan zijn luisteraars moest verkopen. De Tros zondt de Top 40 uit tot eind mei 1976 en als Ferry met vakantie was mocht Lex Harding invallen. Dat was nogal pijnlijk.
Geplaatst Zaterdag om 21:48 4 d. Ondanks de kwaliteit van Ferry Maat gaat het hem helemaal niet af. Even de aflevering gaan beluisteren. Ik vond toch de officieuze versie via Mi Amigo heel wat beter wanneer ze naast elkaar zet.Bovendien vind ik houding tegenover (nr 14) "Veronica Sorry" en (nr 7) Man of action, zeker voor dat moment toen, uiting van leedvermaak tegenover Veronica en RNI. Hoe over de platen wordt gepraat of bij afkondiging. Speel ze dan niet af.Bedankt voor dit mooi tijdsdocument.
Geplaatst 9 uur geleden9 u. Wat is er mis met de aan- en afkondiging van nummer 14 en 7? Dat doet ferry prima.
Geplaatst 3 uur geleden3 u. Ja, daar ben ik het helemaal mee eens met Jingle192.Bij de afkondiging van de Man of Action heeft Ferry het over "Happy memories".Beter kun je het niet verwoorden. Als je dat leedvermaak noemt, zoals "Radiovrienden" hierboven beweert, nou dan weet ik het ook niet meer.
Geplaatst 40 minuten geleden40 min. Op 3-10-2026 om 20:00 zei dave76:Ferry zei er zelf ooit over dat hij niet wist hoe hij de lijst aan zijn luisteraars moest verkopen. De Tros zondt de Top 40 uit tot eind mei 1976 en als Ferry met vakantie was mocht Lex Harding invallen. Dat was nogal pijnlijk.Lex heeft de Top 40 bij de TROS nóóit mogen overnemen. Alleen twee keer de Tipparade , een keer Poster en een keertje tussen de middag als vervanger van Klaas. Als Ferry er tussen 1974 en 76 niet was, deed Tom Collins of Klaas Vaak de Top 40. De TROS had die hele Veronica-inboedel binnengehaald op 3, maar de combinatie van Lex met de Top 40 bleef taboe voor baas Hugo. Edwin
Doe mee aan het gesprek
Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.