Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 07-06-25 in Blog opmerkingen tonen

  1. Je aanvullend pensioen heb je opgebouwd via je werkgever. Voor de AOW is in jouw geval het werk wat je gedaan hebt niet van toepassing. Daarnaast is er bij de AOW sprake van een omslagstelsel. Degene die nu werken betalen voor degene die nu hun AOW ontvangen. Vandaar mijn reactie :)
  2. Het Veronica Radio is vrij afstembar. Het omvat het hele middengolfband. Zo'n Engelse Radio met zeezenders op de schaal heb ik toevallig gisteren naar Martin van der Ven gestuurd. Hé zul zeker daarover berichten.
  3. O zeker Juul, ik vind het leuk op dit forum en ben echt niet van plan om "dwars te liggen", ik heb het in mijn antwoord ook al aangegeven dat Vincent gelijk heeft en ik er nu wat anders tegenaan kijk. Kijk, iedereen heeft wel eens een "slip of the tongue" en dat was de opmerking van mij ook. Weet je wat? We gaan gewoon lekker door met lezen, postings, opnames plaatsten, en alle andere dingen die dit forum leuk maken. Ik wens iedereen een fijn weekeinde.... Enjoy life. Henk Kruize
  4. Klop Vincent, heb je helemaal gelijk in en ik kijk er nu ook iets anders tegen, maar.... ik vind dat ik zelf, na een 42 en een half jarig dienstverband bij mijn voormalige werkgever ook een groot deel heb bijgedragen aan mijn AOW uitkering. Fijn weekeinde!!! Henk Kruize
Dit klassement is ingesteld op Amsterdam/GMT+01:00

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.