Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Judith Eijk krijgt vaste plek op zaterdag- en zondagochtend bij Qmusic

(0 recensies)

Judith Eijk krijgt vanaf zaterdag 5 september een nieuwe plek in de programmering van Qmusic. De dj verhuist van de nacht naar de weekendochtenden en is voortaan iedere zaterdag en zondag van 07:00 tot 09:00 uur te horen.

Eijk presenteert al 2,5 jaar programma’s in de nacht bij Qmusic. Met haar nieuwe tijdslot krijgt ze een vaste plek op beide weekenddagen, waarmee ze samen met de luisteraars de zaterdag- en zondagochtend begint.

De overstap is onderdeel van de verdere ontwikkeling van Eijk binnen Qmusic. Zij werd opgeleid via de Q Academy en stroomt nu door naar een prominentere plek in de programmering. Volgens programmadirecteur Roland Snoeijer heeft Eijk zich in de afgelopen jaren ontwikkeld tot een talent met een energieke presentatiestijl en een sterke betrokkenheid bij de luisteraars. Met deze stap volgt ze binnen Qmusic een vergelijkbaar traject als onder anderen Marieke Elsinga, Joost Swinkels en Lars Boele.

Voor Eijk betekent de nieuwe plek een volgende fase binnen de zender. De afgelopen jaren deed ze ervaring op tijdens de nachtelijke uren en bouwde ze daar een band op met de luisteraars. Vanaf september richt ze zich op de start van het weekend, waarbij ze zowel op zaterdag als zondag van 07:00 tot 09:00 uur te horen is.

Jorien Renkema vertrekt bij Qmusic en maakt de overstap naar BNNVARA, waar ze te horen zal zijn op NPO Radio 2. Daarmee komt haar periode bij Qmusic ten einde. De zender bedankt Renkema voor haar bijdrage aan de programmering en wenst haar succes met haar volgende stap.

Judith Eijk is vanaf zaterdag 5 september iedere zaterdag en zondag van 07:00 tot 09:00 uur te horen op Qmusic.

Afbeelding: Judith Eijk (foto Qmusic).jpeg

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.