Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Jorien Renkema verruilt Qmusic voor weekendmiddagen NPO Radio 2

(0 recensies)

Jorien Renkema krijgt vanaf september een vaste plek in het weekend van NPO Radio 2. Vanaf zaterdag 12 september presenteert ze iedere zaterdag en zondag van 14:00 tot 16:00 uur het nieuwe programma Dit is Jorien! voor BNNVARA.

Renkema maakt daarmee de overstap van Qmusic naar NPO Radio 2. Op de weekendmiddagen volgt ze Daniel Lippens op, die sinds 3 augustus samen met Roelof de Vries de ochtendshow Daniel & Roelof Zijn al op! presenteert. De nieuwe ochtendshow van BNNVARA is sinds die datum te horen op NPO Radio 2.

PAUL! voortaan ook op vrijdag

Ook in de middagprogrammering op werkdagen verandert er iets. Paul Rabbering presenteert vanaf vrijdag 11 september iedere werkdag van 14:00 tot 16:00 uur PAUL! voor AVROTROS. Het programma staat momenteel al van maandag tot en met donderdag op dit tijdstip en wordt vanaf september uitgebreid naar de vrijdag.

Daarmee neemt Rabbering op vrijdag het tijdslot van Daniel Lippens over. De uitbreiding van PAUL! heeft gevolgen voor de vrijdagavondprogrammering van NPO Radio 2, want Rabbering stopt met Pauls 90s op de vrijdagavond.

Langere programma’s op vrijdagavond

Door het verdwijnen van Pauls 90s krijgen twee andere programma’s op vrijdagavond extra zendtijd. Rinkeldekinkel van BNNVARA met Jeroen van Inkel duurt vanaf 11 september een uur langer en is dan te horen van 18:00 tot 21:00 uur.

Daarna volgt Alles kan op vrijdag van KRO-NCRV met Klaas van Kruistum. Dit programma wordt eveneens met een uur uitgebreid en loopt voortaan van 21:00 tot 24:00 uur.

Afbeelding: Jorien Renkema (foto Qmusic)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.