Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Roxeanne Hazes eerste podgast in nieuw seizoen De Leeuw Brult Verder

(0 recensies)

Paul de Leeuw is terug met een nieuw seizoen van de podcast De Leeuw Brult Verder. Voor het nieuwe seizoen krijgt hij gezelschap van twee nieuwe meebrullers: kinderboekenschrijver Kevin Hassing en cabaretier Pepijn Schoneveld. Roxeanne Hazes is de eerste podgast van het seizoen.

De podcast wordt opgenomen vanuit café Eik en Linde in Amsterdam, waar Paul de Leeuw samen met zijn gasten praat over het nieuws, het dagelijks leven en allerlei onderwerpen die tijdens de gesprekken ter sprake komen. Pepijn Schoneveld was al als vriend van de show bij de podcast betrokken en schuift vanaf dit seizoen aan als vaste meebruller. Kevin Hassing maakt zijn eerste optreden als meebruller.

Daarnaast krijgt De Leeuw Brult Verder met sportjournalist Kees Jansma een nieuwe vriend van de show. Ook bekende bijdragers zoals Tessa di Corrado, Eveline Stallaart, Maartje Wortel en Kiki Schippers blijven bij de podcast betrokken. De moeder van Paul de Leeuw is eveneens opnieuw te horen in het nieuwe seizoen.

De eerste aflevering heeft Roxeanne Hazes en schrijver Lex Paleaux als gasten. In de komende afleveringen staan onder meer gesprekken gepland met Teun Luijkx over de nieuwe Netflix-serie De Eetclub, Twan Huys over zijn nieuwe boek en Claire Bender en Jurriaan van Dongen.

De Leeuw Brult Verder verschijnt iedere woensdag en is gratis te beluisteren via NPO Luister en andere podcastplatforms.

Afbeelding: Paul de Leeuw (foto Omroep MAX)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.