Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

De Fluisteraar keert terug op Radio Veronica

(0 recensies)

Vanaf vandaag, maandag 21 september, kunnen luisteraars van Radio Veronica weer meespelen met De Fluisteraar. In dit spel moeten zij raden welke bekende Nederlander schuilgaat achter de mysterieuze stem. Wie de Fluisteraar tijdens een live-uitzending correct weet te ontmaskeren, maakt kans op de jackpot.

De jackpot begint bij €5.200. Bij ieder fout antwoord wordt het bedrag met €200 verhoogd. Daardoor kan het prijzengeld verder oplopen zolang de identiteit van De Fluisteraar niet wordt geraden.

Luisteraars kunnen zeven dagen per week meedoen. Wie denkt te weten welke bekende Nederlander de Fluisteraar is, kan via de gratis Radio Veronica-app het woord FLUISTERAAR insturen of deelnemen via WhatsApp. Wanneer een deelnemer live in de uitzending komt en de juiste persoon weet te noemen, wordt de jackpot uitgekeerd.

Naast het geldbedrag ligt er nog een prijs klaar voor de luisteraar die De Fluisteraar ontmaskert. De winnaar krijgt namelijk ook een jaar lang gratis energie.

Afbeelding: Radio Veronica

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.