Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

RTL 7 Darts Radio maakt rentree 

(0 recensies)

5a2ad5c4e3076_RTL7DartsRadio2017.thumb.png.574a8aeeedbd32b5514afccc64bbbeb4.pngVorig jaar werd, in een samenwerking tussen RTL 7 en YPCA De Radiofabriek, RTL 7 Darts Radio geïntroduceerd. Wegens succes keert dit pop-up internetradiostation vanaf maandag 11 december a.s. terug tijdens de 25ste editie van het WK Darts.


Via het digitale radiostation zijn alle wedstrijden van het WK te live volgen, maar ook de analyses vanuit de studio en de interviews die Arjan van der Giessen afneemt in Engeland.


Buiten de wedstrijden om is er onafgebroken muziek voor mannen met elk heel uur een nieuwsblok. Elke dag om 12:30 uur en om 19:00 uur is de ‘players playlist’ te beluisteren, met daarin de favoriete muziek van diverse darters en het team van presentatoren, commentatoren en analisten van RTL 7.


“Mooi dat RTL 7 Darts Radio weer helemaal terug is! Het station sluit helemaal aan bij onze filosofie, dat het medialandschap steeds verder versnippert in verschillende niches. Met ALLsportsradio waren we al ‘niche’ als sportzender, maar wij denken dat het nog veel verder gaat versnipperen en straks iedere sport z’n eigen radiostation heeft”, aldus Lars Schotanus, directeur van YPCA De Radiofabriek.


Het radiostation is 24/7 te beluisteren via rtl7darts.nl, Nederland.FM en TuneIn. 

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.