Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Cyber ​​Rock op 1 juli van start op 1602 AM en DAB+

(0 recensies)

Zondag 1 juli gaat het gebeuren. Dan start in Nederland en het Verenigd Koninkrijk het nieuwe radiostation Cyber Gold.


In navolging van de succesvolle Sixties Sunday-show op Cyber Rock gaat Cyber Gold terug naar de jaren zestig en en gaat het de allerbeste muziek uitzenden uit de jaren 60 van de vorige eeuw.


Het station zal dagelijks te beluisteren zijn van 06:00 tot 18:00 op 1602 AM en DAB+. In het Verenigd Koninkrijk is het station te ontvangen op DAB+ in onder andere de regio Londen en wereldwijd via het Internet.


De programma's van 18:00 tot 06:00 zullen voornamelijk bestaan uit progressieve en alternatieve rockmuziek.


Tatiana Safonova, CEO van Cyber Digital Radio: "We zijn erg enthousiast over de lancering van Cyber Rock. Onze marketingafdeling heeft vastgesteld dat er een enorm potentieel luisteraars uit jaren zestig is die de offshore radiostations op liefdevolle wijze kent en houdt van de muziek uit die tijd. Ons doel is om Cyber Rock fris te laten klinken en al het plezier van deze prachtige periode uit de radio- en muziekgeschiedenis opnieuw te laten horen."


Website: www.cyberradio.co.uk

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.