Jump to content

Nieuw muziekprogramma op Radio West: Gebakken Lugt


Vanaf het begin van dit jaar is op Radio West het nieuwe programma Gebakken Lugt te horen, gepresenteerd door Paul van der Lugt. In Gebakken Lugt staat muziek centraal; van Arcade Fire tot Coldplay. Gebakken Lugt is iedere werkdag te horen van 15:00 tot 16:00 uur.

 

Dollemansrit door de beste muziek ooit gemaakt
Iedere werkdag presenteert Paul van der Lugt een uurtje lekkere muziek op 89.3 Radio West. "Ik ben een groot muziekliefhebber", zegt Paul. "Mijn smaak gaat van het zware klassieke werk van Richard Wagner tot Coldplay. Die eerste, daar zal ik de luisteraar op een gewone doordeweekse middag niet mee 'lastigvallen', maar Coldplay en bijvoorbeeld Arcade Fire ga ik zeker laten horen. Eigenlijk wordt iedere uitzending een dwaze dollemansrit door de beste muziek ooit gemaakt."
 

Paul van der Lugt
De in Den Haag geboren en getogen Van der Lugt is geen onbekende in de mediawereld. Hij begon zijn radiocarrière als nieuwslezer bij de radionieuwsdienst van het ANP. Hij werd vervolgens bij verschillende omroepen sportpresentator, eindredacteur, zendermanager en directeur. In 2002 werd hij uitgeroepen tot 'Radioman van het Jaar'.
 

Uitzendtijden en ontvangst
Gebakken Lugt is van maandag tot en met vrijdag te beluisteren van 15:00 tot 16:00 uur op Radio West. Deze regionale omroep kan via de ether worden beluisterd op de frequentie 89.3 FM, maar ook via DAB+, via de website Omroepwest.nl en de gratis app voor mobiel en tablet.

  • reaction_title_1 1

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.