Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

De verkiezing Nachtwacht Award 2020 is gestart

(0 recensies)

Spreekbuis is met de tweede editie van De Nachtwacht Award gestart. De Nachtwacht Award is een radioprijs van mediaplatform Spreekbuis.nl voor dj’s die voor de nachtbrakers, nachtwakers en nachtwerkers de mooiste radio maken. 


De award is vernoemd naar het legendarische TROS-nachtprogramma ‘Nachtwacht’ dat tot 1995 op radio 1 en 2 te beluisteren was. Dit programma werd gepresenteerd door onder andere Tom Mulder, Ad Roland, Peter van Dam, Rob van Someren en Ron Brandsteder. 


Vorig jaar wist het nachtprogramma ‘Onze Man in Deventer’ (NPO Radio 1/ BNNVARA) de meeste stemmen binnen te halen. In de Wereld Draait Door ontving presentator Özcan Akyol De Nachtwacht Award 2019.


Eline Maarse (Spreekbuis.nl): “De bijna tienduizend stemmers bij de eerste editie laten goed zien dat luisteraars van nachtprogramma’s hondstrouw zijn en de presentatoren echt een band met hen weet op te bouwen. Dat is ook de kracht van goede nachtradio!”


Op vrijdag 24 januari worden de 5 genomineerden bekendgemaakt. Tot maandag 27 januari 06:00 ’s ochtends kan er op deze genomineerden worden gestemd. Alle eerdere stemmen tellen mee met de definitieve uitslag. Donderdag 30 januari wordt de uiteindelijke winnaar van De Nachtwacht Award 2020 bekend gemaakt.


Stem op jouw favoriete nachtprogramma via: spreekbuis.nl/nachtwachtaward

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.