Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Conner Rousseau trapt mee De Tijdloze Countdown af

(0 recensies)

De laatste dag van het jaar nadert en dat wil zeggen dat ook De Tijdloze 100 voor de deur staat. Morgenochtend begint het aftellen in De Tijdloze Countdown, met Fien Germijns en gastpresentator Conner Rousseau.


Tussen kerst en nieuw telt Studio Brussel af naar De Tijdloze 100 met De Tijdloze Countdown. Vanaf zaterdag 26 december tot en met woensdag 30 december hoor je de platen die dit jaar net buiten de lijst zijn gevallen.


Elke dag krijgen de Studio Brussel-presentatoren hulp van enkele gastpresentatoren. Morgen moet Conner Rousseau zijn wekker zetten want samen met Fien Germijns bijt hij om 7.00 uur de spits af. Later op de dag volgen ook nog Faisal & Hakim Chatar, Vincent Byloo en Ella Leyers. Zondag maken Flip Kowlier, Gloria Monserez, Delphine Lecompte en Tomas De Soete hun opwachting. Maandag kunnen we luisteren naar de muziekkennis van Lennert Coorevits, Sihame El Kaouakibi, Ayco Duyster en Marc Van Ranst. Dinsdag is het de beurt aan Joost Zweegers, Christina De Witte, Charlotte Adigéry en Mathieu Terryn. En woensdag wordt een laatste dag afgeteld met Ilse Liebens, Flo Windey, Serine Ayari en Thibault Christiaensen.


Vanaf donderdag 31 december om 10:00 uur presenteren Roos Van Acker en Nelles De Caluwé de Tijdloze 100. Net voor het nieuws van 20:00 uur ontdekken we of 'Black' van Pearl Jam voor het zesde jaar op rij helemaal bovenaan de lijst pronkt.


De Tijdloze Countdown: van zaterdag 26 december tot en met woensdag 30 december tussen 07:00 en 22:00 uur op Studio Brussel.


De Tijdloze 100 met Roos en Nelles: op donderdag 31 december tussen 10:00 en 20:00 uur op Studio Brussel.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.