Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Jan-Willem Start Op wint Gouden Radioring 2020

(0 recensies)

Na een bewogen 2020 waarin massaal op de radio is afgestemd, zijn vanavond tijdens het 15e Gouden RadioRing Gala de belangrijkste radioprijzen van het jaar uitgereikt. Jan-Willem Start Op mag zich de grote winnaar van de avond noemen. Zij winnen de Gouden RadioRing voor het beste radioprogramma van 2020. Het populaire zangduo Suzan en Freek heeft de prijs uitgereikt. Het programma van Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte versloeg Arbeidsvitaminen, Kinkstart, The Boom Room en Mattie & Marieke. 


Naast de Gouden RadioRing werden er meer prijzen uitgereikt. Zo wint Marieke Elsinga net als de afgelopen twee jaar de Zilveren RadioSter Vrouw. De andere genomineerden waren Annemieke Schollaardt (NPO Radio 2) en Emmely de Wilt (NPO Radio 2).


De Zilveren RadioSter Man wordt dit jaar gewonnen door Mattie Valk. Hij laat zijn collega Domien Verschuuren (Qmusic) en Tim op het Broek (KINK) achter zich.


De Gouden Podcast, de nieuwe publieksprijs die dit jaar voor het eerst in het leven is geroepen, is gewonnen door Man man man, de podcast. Dit is de podcast van Bas Louissen, Chris Bergström en Domien Verschuuren. Vorig jaar wonnen zij nog de Marconi Podcast Award. 


De Marconi Award voor de Beste Zender gaat net als het afgelopen jaar naar Qmusic. De Marconi Award Aanstormend Talent is gewonnen door Sophie Hijlkema van NPO 3FM/AVROTROS. Ten slotte gaat De Marconi Oeuvre Award naar Daniël Dekker. Hij werd al eerder met dit nieuws verrast in zijn radioprogramma door Golden Earring-zanger Barry Hay. Vanavond ontving hij zijn prijs uit handen van Ilse DeLange.


Afbeelding: Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte (foto AVROTROS)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.