Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

De Dijk ontvangt De Dijk Top 40 Award tijdens MAX-programma Lunch Lekker met Daniel Dekker

(0 recensies)

De Dijk heeft vandaag de Top 40 award ontvangen. Dit was live te horen in het MAX-programma Lunch Lekker met Daniel Dekker op NPO Radio 5. 


De Dijk Top 40 is samengesteld door de Stichting Nederlandse Top 40 op basis van gegevens uit verkoop, streaming en airplay, en speciaal ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de band. Met deze lijst spreken Omroep MAX en de Stichting Nederlandse Top 40 hun waardering uit voor de muzikale bijdragen van De Dijk aan de Nederlandse popmuziek. 


Frontman Huub van der Lubbe neemt enthousiast de award in ontvangst: “Namens de hele band kan ik zeggen dat we ons vereerd voelen met deze Top 40 Award. Ik had me niet gerealiseerd dat we in de 40 jaar die we als band bestaan al zoveel hits hebben gehad.”


De Dijk is bekend van de hits Ik kan het niet alleen, Bloedend hart en Mag het licht uit?. Het nummer Als ze er niet is, uit 1994, stond maar liefst twaalf weken in de Top 40.


Lunch Lekker presenteert: De Dijk Top 40
Lunch Lekker met Daniel Dekker stond op vrijdag 1 oktober volledig in het teken van het 40-jarig jubileum van De Dijk. In Lunch Lekker presenteert: De Dijk Top 40 was bij MAX op NPO Radio 5 de lijst met 40 beste en mooiste liedjes van De Dijk te horen. Huub van der Lubbe, leadzanger van De Dijk schoof aan bij Daniel Dekker. Hij vertelde de verhalen achter de liedjes uit de top 10. De uitzending was live vanuit de Ziggo Dome in Amsterdam, waar de band dit weekend twee shows geeft.


Bekijk de beelden van de overhandiging:

 

 

 

Afbeelding: Daniel Dekker, Huub van der Lubbe en Erik de Zwart (foto MAX)
 

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.