Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Stemmen voor NPO Radio 2 Top 2000 kan vanaf zaterdag 27 november

(0 recensies)

Nederland kan vanaf zaterdag 27 november een week lang stemmen voor de 23e editie van de NPO Radio 2 Top 2000. Dat is vanochtend bekendgemaakt tijdens de NPO Radio 2-ochtendshow Jan-Willem Start Op.

 
De dj’s Emmely de Wilt, Frank van ’t Hof en Wouter van der Goes lossen het startschot voor de Stemweek op zaterdag 27 november om 11:30 uur. Luisteraars kunnen vanaf dan tot vrijdag 3 december 16:00 uur minimaal 5 en maximaal 35 nummers geheel naar eigen keuze aandragen voor de lijst der lijsten via nporadio2.nl.

 
Top 2000 Stembus
Tijdens de Stemweek toert de Top 2000 Stembus kriskras door het land om stemmen en motivaties op te halen bij luisteraars. De ochtendshow met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte komt elke werkdag (06:00 tot 09:00 uur) live vanuit de Stembus, net als de avondshow met Wouter van der Goes en Frank van ’t Hof (18:00 tot 20:00 uur). Ook tijdens andere uitzendingen op NPO Radio 2 wordt regelmatig geschakeld met Wouter en Frank in de Stembus.

 
Stemfinaledag
Tijdens de Stemfinaledag op vrijdag 3 december wordt omstreeks 16:45 uur de nummer 1 bekendgemaakt van de Top 2000 van 2021.


NPO Radio 2 Top 2000
De NPO Radio 2 Top 2000 is één van de grootste radio- en muziekevenementen van Nederland waar jaarlijks circa 10 miljoen mensen naar kijken en luisteren. De lijst met 2000 nummers wordt elk jaar samengesteld door het publiek en is te horen vanaf eerste kerstdag 00.00 uur tot en met oudejaarsavond op NPO Radio 2. De NTR verzorgt de televisie-uitzendingen Top 2000 Quiz, Top 2000 - The Untold Stories en Top 2000 a gogo op NPO 3. De uitzending van de Top 2000 vanuit het Top 2000 Café in Beeld en Geluid in Hilversum is ook 24 uur per dag te volgen via nporadio2.nl, NPO 1 extra en ’s nachts op NPO 3. 

 


Afbeelding: Jan-Willem Roodbeen, Annemieke Schollaardt en Jeroen Kijk in de Vegte maken bekend dat Nederland vanaf 27 november kan stemmen voor de Top 2000.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.