Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jasper Steverlinck nieuwe ambassadeur voor ‘Pakje van je Hart’

(0 reviews)

JOE lanceert opnieuw de actie ‘Pakje van je Hart’, gericht op het schenken van kerstcadeaus aan kinderen in kansarmoede. Voor deze vierde editie sluit zanger Jasper Steverlinck zich aan als ambassadeur, naast bekende gezichten zoals Dina Tersago, Sven Ornelis en Anke Buckinx. Samen willen zij zoveel mogelijk kinderen een magische kerst bezorgen.


Elk kind verdient een cadeautje
In Vlaanderen groeit 1 op de 5 kinderen op in kansarmoede, en een warme kerst met cadeautjes blijft voor velen slechts een droom. Om hier verandering in te brengen, werkt JOE samen met de Koning Boudewijnstichting en vzw Kindergeluk. Vanaf 25 november kan iedereen via pakjevanjehart.be een symbolisch cadeau van 10, 20 of 30 euro schenken aan kinderen in vijf leeftijdscategorieën.


Campagnelied door Jasper Steverlinck
Steverlinck, die voor het eerst optreedt als ambassadeur, schreef speciaal voor de actie een hartverwarmend campagnelied. Het nummer wordt op 25 november gelanceerd bij JOE en dient als inspiratiebron om zoveel mogelijk mensen aan te moedigen deel te nemen.


Pakjestruck op tour
Van 29 november tot 19 december trekt de iconische Pakjestruck door Vlaanderen. In 34 steden maken de JOE-dj’s live radio, ontvangen ze gasten en delen ze verhalen van luisteraars. Ook kunnen bezoekers ter plaatse een pakje kopen. In diverse steden worden daarnaast Reuzenpakjes geplaatst, waar via een QR-code eenvoudig gedoneerd kan worden.


Met deze actie hopen de organisatoren duizenden kinderen een onvergetelijke kerst te bezorgen.

 

Afbeelding: JOE

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.

Account

Navigation

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.