Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Van Roekel tekent vast contract na succesvolle jaren bij 100% NL

(0 recensies)

Erik van Roekel heeft een vast contract getekend bij 100% NL. De dj is sinds 2020 betrokken bij het radiostation, waar hij de eerste jaren als invaller actief was. Sinds begin 2024 heeft hij een vaste plek in de programmering en presenteert hij elke werkdag zijn eigen programma.


Met het vastleggen van Van Roekel onderstreept 100% NL het vertrouwen in zijn bijdrage aan het station. Eerder deze week werd ook al bekend dat de contracten van ochtendjocks Giorgio Hokstam en Ingrid Jansen zijn verlengd.

Over Erik van Roekel
Erik van Roekel begon zijn radiocarrière bij Midland FM en won in 2012 Q-college, de dj-opleiding van Qmusic. Hier presenteerde hij tot 2015 een nachtprogramma en was daarna tot 2020 in het weekend te horen, met regelmatige invalbeurten. Sinds 2020 werkt hij bij 100% NL, eerst als invaller en vanaf 2024 als vaste presentator van een dagelijks programma tussen 10:00 en 12:00 uur.


Afbeelding: Erik van Roekel (foto 100% NL)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.