Studio Brussel viert 42 jaar met 42 uur muziek en feest in Trix
Studio Brussel viert op vrijdag 9 en zaterdag 10 mei zijn 42ste verjaardag met een muzikaal marathonfeest in Trix, Antwerpen. Gedurende 42 uur staan liveconcerten, dj-sets en een theaterspecial op het programma.
Het feest begint op vrijdagavond met de UNTZ Party, waar Pegassi, Amber Broos, Helena Lauwaert, Séa en Jeroen Delodder zorgen voor opzwepende beats. Tegelijkertijd brengt Abattoir Anvers & Friends een mix van hiphop met optredens van Glintsal, Yong Yello, Blu Samu en Jazz Brak.
Zaterdagochtend opent Eefje De Visser de dag met een exclusieve akoestische set tijdens Het Vroegste Concert, waarin haar nummers in een minimalistische stijl worden gebracht. Later op de dag neemt Stijn Van de Voorde het publiek mee door 50 jaar videoclips met Video Killed The Video Star.
’s Avonds spelen The Haunted Youth en STONE respectievelijk dromerige en krachtige gitaarmuziek. Daarna volgt De Jaren Nul Party, met Dr. Lektroluv, Shameboy die 20 jaar Rechoque viert, en nostalgische sets van Sam De Bruyn & Pien Lefranc. Mish Mash Soundsystem sluit de avond af.
Tickets voor het evenement zijn verkrijgbaar vanaf 14 februari via de website van Studio Brussel.
Afbeelding: foto Studio Brussel
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.